• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    DREDIK
    DREDIK --- ---
    VOZKA: tady v uk se na ne pejou ooody ze je to radost k poslechu a ze maj poradnej PUNCH, me by nevadilo neco vic neutralniho ale lhal bych ze bych nechtel otravovat spolubydliciho basou
    BREGALAD
    BREGALAD --- ---
    Pokud jde o stavbu repro, tak by mozna take nebylo od veci zavitat na web nadsencu - http://prorepro.cz (pevne doufam, ze jeste existuji).. ;-)
    GANBOY
    GANBOY --- ---

    pro odlehceni- moje kancelar:)

    mala aktivka pridana ciste pro efekt, normalne je jeste s druhou na druhe strane kanclu coz je mistnost cca 5x5m ,)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    DREDIK: Jo, krk rokit jsou mrdky. V týhle cenovce si kup radši Mackie MR8 MK2 nebo MK3 - nevim jestli jsou za tu cenu nejlepší, ale já jsem s nima spokojenej a lepší než Rokity rozhodně jsou.
    DREDIK
    DREDIK --- ---
    hele tak to vipada zatim ze poridim asi krk rokit 8 nebo sedm nejaky zkusenosti??
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    NILOR: mrkni na http://www.audioweb.cz/, tam je projektu na maly budky dost. A lide ochotni.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    NILOR: bud konkretnejsi
    NILOR
    NILOR --- ---
    Ahoj je tu někdo kdo by mi poradil ohledně stavby malých reproduktorů. ? co se týče elektroniky ?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Jj. jsem zly, lzu a kradu detem svaciny :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    pošlu kontakt kdyžtak
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    LOPIK: cantony 190 v barvě tmavej ořech za 6000,- prodává jeden týpek v jičíně. já od něj jedny bral. ještě má dva páry a subwoofer k tomu
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Tys nikdy žádný M800 neměl, lhal jsi mi celá léta, jsi zlý člověk! To by jinak nebylo fyzicky možné, abys tohle produkoval :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: A zapomněls dodat, že sluchátka jsou malý vejškáče a proto neumí přehrát " plný frekvenční spektrum" . Čéče na vojně jsem byl jednou na tankodromu asi 50m vod plně rozjetý T-72. Cywe, to sou subbasy, zem se chvěje, všechno se chvěje i koule se ti chvějou. Koncert Sepultury- měkota proti tomu. Esi chceš vědět něco vo basech, musíš mít tank, není jiné cesty :o)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Nejlepsi repro do 10k jsou kazdopadne sluchatka. HD-600 se da sehnat za 6k.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Beddy, to nemuzes myslet vazne!! :))))) XN230 jsou druhej nejvetsi shit od Xavianu (po 270)! Uz ted jak si nejakej ten pasak koupil ty Piccoly mi ho bylo vylozene lito, a ted borcovi, co chce bedny, ktery maji aspon ambice prehrat plny frekvencni spektrum, doporucis predrazeny repro k pocitaci! Kurvauzale :))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    LOPIK: Hlavně něco aspoň 2m velkýho s 15" bucharama. Pak můžeš dalších 10let řešit v diskuzích dozvuky/ nedozvuky, basy/ nebasy :) Nebo si rovnou koupit něco jako todlenc
    Xavian Xavian XN-230 - Reprosoustavy - HiFi Bazar - www.hifionline.cz
    http://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/reprosoustavy/xavian/30267-xavian-xn-230/
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    DEIKSAC: Spíš nový, tohle je už moc drahý a navíc by se mi víc hodili nějaký tmavší než hliník..
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    LOPIK: nejakej secondhand? mistni highend mafie tu velebi jakysi cantony 190
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Nemáte někdo nějakej tip ne levnější sloupový stereo bedny tak do 10 000,-? Rád bych něco, co se obejde bez subwooferu..
    POLMO
    POLMO --- ---
    NATURALPLAST: Poznam kopec (asi vsetkych co poznam) hudobnikov ktorym zase ide iba o hudbu a zvuk ide stranou... teraz fakt neviem co je horsie :) bezne sa stretavam s tym ze mi pustaju songy cez mobil a rozplyvaju sa nad tym ako je to zahrane, alebo kto aky efekt pouzil... ze pocuvame paskvil z mobilu ide bokom... (tato analogia sa da pouzit na rozne bednicky co sa tu pretriasaju) potom ze su po svete nahravky ake su, clovek musi normalnu nahravku hladat. Povedal by som ze rozumne vysledky sa doahuju ak je clovek hifik aj hudobnik.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam