• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    DEIKSAC: Spíš nový, tohle je už moc drahý a navíc by se mi víc hodili nějaký tmavší než hliník..
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    LOPIK: nejakej secondhand? mistni highend mafie tu velebi jakysi cantony 190
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Nemáte někdo nějakej tip ne levnější sloupový stereo bedny tak do 10 000,-? Rád bych něco, co se obejde bez subwooferu..
    POLMO
    POLMO --- ---
    NATURALPLAST: Poznam kopec (asi vsetkych co poznam) hudobnikov ktorym zase ide iba o hudbu a zvuk ide stranou... teraz fakt neviem co je horsie :) bezne sa stretavam s tym ze mi pustaju songy cez mobil a rozplyvaju sa nad tym ako je to zahrane, alebo kto aky efekt pouzil... ze pocuvame paskvil z mobilu ide bokom... (tato analogia sa da pouzit na rozne bednicky co sa tu pretriasaju) potom ze su po svete nahravky ake su, clovek musi normalnu nahravku hladat. Povedal by som ze rozumne vysledky sa doahuju ak je clovek hifik aj hudobnik.
    DREDIK
    DREDIK --- ---
    DEIKSAC: sam jeste nevim
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DREDIK: nejdřív vybal, kolik na to máš
    MATT
    MATT --- ---
    DREDIK: něco aspoň s osmipalcem ;)
    DREDIK
    DREDIK --- ---
    tak nejspis opakovana otazka ale tak zeptam se, filtr mi vyhledava vse mozne a nepriblizil sem se odpovedi ani trochu, muzete mi nekdo doporucit studiovy monitory na poslech z gramofonu a pocitace hlavne DUB, diky
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    VOZKA: Ze zkušenosti z high end klubu mi právě přijde, že by se tady mělo mluvit zásadně jen o audiu za míč a víc :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    MACHALIK: Dokud nedáváš rady který jsou pro low-end úplně mimo tak je to samozřejmě v klidesu.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    VOZKA: Mně přijde maximálně fér tady bejt :) Tobě ne?
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    NATURALPLAST: To je vtipný že ti to tak přijde, protože bych vsadil boty, že si plus mínus to samý (kromě "vsechno pod 2mio je uplne na picu") myslí o tobě.
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    VOZKA: halvni problem je ze temhle vocasaum tohodle tipu vlastne ani nejde o hudbu jako takovou a zajimaj je jenom technicky picoviny. taky je jeste treba bavi kdyz si koupis nakej starej hifi kram tak ti hned zkazi radost a ze vsechno pod 2mio je uplne na picu. buh vi jestli doma tydle klauni nemaj vystrihany repraky z casopisu nalepeny na zdi a poslouchaj hudbu na reprakach od lcd monitoru. :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    TEDDYBEDDY: Poslyš, co v tomhle klubu vlastně děláš? :) A vážně si myslíš, že levnej gramofon pro hipstery se starejma vinylama bude hrát líp než zvukovka za podobný peníze? Protože to je samozřejmě úplná blbost. A ani zdaleka potom člověk nemusí hrát z plastovejch beden (o empétrojkách nemluvě, každej lowendista používá flacy protože většina lidí hudbu krade a stáhnout flac nic nestojí).
    MATT
    MATT --- ---
    Non-Newtonian Fluid in Slow Motion - The Slow Mo Guys
    https://www.youtube.com/watch?v=RkLn2gR7SyE
    ADM
    ADM --- ---
    TEDDYBEDDY: v pohode, ja nic takovyho nerekl ale tuhle reakci jsem stejne ocekaval :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ADM: Švoncovy nyxkids? :o)
    A já smířlivě dodávám- ne na kvalitu mp3 broušenejch z pc na umělohmotnejch reprácích to skutečně žádný vliv nemá páč tam ani žádná kvalita nejni.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Šel bych dál a nechal bedny se automaticky otáčet na posluchače. Vysílač, dva přijímače, nějaká elektronika a dvě serva. Nebo robotí bedny: na nožičkách. Pronásledovaly by majitele po bytě.
    ADM
    ADM --- ---
    DOCKINEZ: PELDA: a nema to zadny vliv na kvalitu reprodukce :)
    PELDA
    PELDA --- ---
    DOCKINEZ: je to zadarmo ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam