• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    F0B1C: nejmíň hnusnej bude asi těžkej, nařasenej závěs. Jinak ideální je samozřejmě mrdnout tam velkou knihovnu, ale to chcene nejdřív ty knihy :))
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    pls mam ted po stehovani problem s odrazy o stenu... jake je low/mid cost reseni pro plochu cca 3x4m?
    BIRK
    BIRK --- ---
    zkousim si delat primy ripy LPcek s tim, ze nepuzivam zadny filtry, compresy atd... pouzivam Creative Sound Blaster X Fi HD

    co na to rikate?

    http://www.fotocreo.cz/prev/testrip.wav
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    ALADAR42: Já jsem si objednával dva a srovnával se třetím co tam zrovna měli a bylo to v klidu :)
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    VOZKA: Dik, zkusim se jich zeptat. Zase se mi nechce objednavat 3 ruzny modely abych porovnal a nechal jim tam dva :))
    MATT
    MATT --- ---
    ALADAR42, MATT: jeste me napadlo prodance.cz a driv meli kram i k-audio.cz ale ted z jejich webu vypada, ze delaj jen velkoobchod..
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    ALADAR42: Je možno si jakékoliv bedny objednat s placením/vyzvednutím na prodejně a tam si je nechat vybalit a zcela nezávazně vyzkoušet - bylo mi před časem na supportu řečeno, že je to standardní postup.
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    MATT: Ah, to sem prehlid, ze maji i showroom. Dik.: )
    MATT
    MATT --- ---
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    Nevi nekdo, jestli v Brne nebo Praze existuje nejakej obchod, kde bych si mohl poslechnout jak zni par levnejsich monitoru? Hlavne bych chtel vyzkouset M-AUDIO BX5 D2, Alesis Elevate 5 a PreSonus Eris E4.5.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ciste nahodou, nemate nekdo tip na osvedceny servis? Potrebuju opravit a seridit autostop na mem Dualu 505, zkousel jsem to stelovat sam, ale vysledek nic moc.
    PEETHA
    PEETHA --- ---
    Narazil som pri obzerani sa, na tento zaujimavy preamp, keby niekto zhanal nieco podobne...
    Musical Fidelity | V90-LPS Phono Stage
    http://www.musicalfidelity.com/v90-lps/
    PEETHA
    PEETHA --- ---
    niekto vie o nejakom dobrom low budget (used) phono preamp pre 2M blue?
    Diky
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MATT: Přece bys neuhodil muže s brýlemi :o)
    MATT
    MATT --- ---
    TEDDYBEDDY: kdybys neposlal to doporuceni na kurzweily tak uz jsem byl rozhodnutej ti dat RO, za ty tvoje pseudorady pro nahodny kolemjdouci..
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    TEDDYBEDDY: kurzweil ks-40 muzu doporucit, za ty prachy....
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    Pomohl by mi prosím někdo s výběrem náhrady za Telefunken MA 2 nebo jeho opravou?
    [ LOOKING FORSHÁNÍM: Oprava zesilovače / Praha, Pardubice ]
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Jak říká Vozka- a nemám důvod mu nevěřit. Esi Bose teď experimentuje s levným lowendem, pak to asi podle toho vypadá. Ty Companion lze v klidu očekovat na vlastní šum tak, že se prostě vyzkratují vstupy třeba zvonkáčem. Companion 3-5 jsem čekoval před lety v mnichovským Saturnu a dělaly co měly bez šumu, tak nevím. Každopádně v kategorii k pc do 3k jednoznačně Kurzweil KS-40.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Audio Wave od Bose hraje skvěle.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    TEDDYBEDDY: achboze to je argument jak stehno
    Cokoliv od bose do auta hraje nahovno vcetne vsech porsche
    Zadalsi podle tvy logiky technologicky spicky by napriklad veci od focal jm lab ktera dela bedny za vic nez dve mega melo bejt dobry ale kdyz si od nich koupis repraky za 1500 ci za 15000 tak vzdy. kor proti stejne konkurenci hrajou nahovno protoze tam platis za znacku navic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam