• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    ja mam prave za to ze kdyz dj gramofon tak technics, ostatni je kompromis.
    MATT
    MATT --- ---
    GANBOY: nojo, ale ty sou porad kolem desitky..
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    dj technics gramfonem nezkazis podle me vubec nic.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    MATT: Nemají.. navíc ty levný asi nebudou zrovna 3* hifi.. Na druhou stranu je to gramofon, na tom není v tomhle směru zas tolik co zkazit..
    MATT
    MATT --- ---
    je to tak, ze DJsky gramce nemaj automatiku na zvedani raminka? koukal jsem, ze na aukru jsou treba o polovinu levnejsi nez hifi..
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    VOZKA: zkusim dik
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    F0B1C: nejmíň hnusnej bude asi těžkej, nařasenej závěs. Jinak ideální je samozřejmě mrdnout tam velkou knihovnu, ale to chcene nejdřív ty knihy :))
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    pls mam ted po stehovani problem s odrazy o stenu... jake je low/mid cost reseni pro plochu cca 3x4m?
    BIRK
    BIRK --- ---
    zkousim si delat primy ripy LPcek s tim, ze nepuzivam zadny filtry, compresy atd... pouzivam Creative Sound Blaster X Fi HD

    co na to rikate?

    http://www.fotocreo.cz/prev/testrip.wav
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    ALADAR42: Já jsem si objednával dva a srovnával se třetím co tam zrovna měli a bylo to v klidu :)
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    VOZKA: Dik, zkusim se jich zeptat. Zase se mi nechce objednavat 3 ruzny modely abych porovnal a nechal jim tam dva :))
    MATT
    MATT --- ---
    ALADAR42, MATT: jeste me napadlo prodance.cz a driv meli kram i k-audio.cz ale ted z jejich webu vypada, ze delaj jen velkoobchod..
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    ALADAR42: Je možno si jakékoliv bedny objednat s placením/vyzvednutím na prodejně a tam si je nechat vybalit a zcela nezávazně vyzkoušet - bylo mi před časem na supportu řečeno, že je to standardní postup.
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    MATT: Ah, to sem prehlid, ze maji i showroom. Dik.: )
    MATT
    MATT --- ---
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    Nevi nekdo, jestli v Brne nebo Praze existuje nejakej obchod, kde bych si mohl poslechnout jak zni par levnejsich monitoru? Hlavne bych chtel vyzkouset M-AUDIO BX5 D2, Alesis Elevate 5 a PreSonus Eris E4.5.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ciste nahodou, nemate nekdo tip na osvedceny servis? Potrebuju opravit a seridit autostop na mem Dualu 505, zkousel jsem to stelovat sam, ale vysledek nic moc.
    PEETHA
    PEETHA --- ---
    Narazil som pri obzerani sa, na tento zaujimavy preamp, keby niekto zhanal nieco podobne...
    Musical Fidelity | V90-LPS Phono Stage
    http://www.musicalfidelity.com/v90-lps/
    PEETHA
    PEETHA --- ---
    niekto vie o nejakom dobrom low budget (used) phono preamp pre 2M blue?
    Diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam