• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WTENBROUCKNebe, Peklo, Země, Ráj - dokumentární film o pohledu na bolest, který neulpívá na povrchu
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    FRONEMA: no prave ze vetsina z nas zacina mit nazor ze se jako hyena chova......i pres to vsechno presvedcovani
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    He he, ještě že je mi to jedno.-) Stresovat se tím, že budu v televizi, je to poslední co mě trápí:-)
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    FRONEMA: rek jsem, ze nechci bejt vubec natocenej a pak vidim, jak me nataci jeho kameraman - div se mi, ze nemam duveru.

    a kdyz existuje treba tohle auditko, tak myslis, ze by jim upadli ruce, kdyby sem napsali "budeme ukazovat trailer, ale jsou tam jen hlavni postavy, nic z HP, proto jsme to zatim nikomu nepredvadeli a nezadali o schvaleni"
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ja te sice chapu ale prijde mi ze je zas trochu uchylny chtit aby vam predlozili ke schvaleni trailer kde neni o HP ani zminka natoz zaber..

    david je mozna magor ale neni hyena a nema za cil to mit jako bulvarni film ve kterem nekoho potopi... tj pokud si rekl ze tam nechces bejt poznat tak nebudes.
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    FRONEMA: neskodny, fajn.

    netvrdim, ze mount nema kontakt. jenom nechapu smysl tehle diskuse a ani te na fb, kdyz tu neni zadna zpetna vazba. ale to je fuk, nevsimejte si me, s trochou stesti ani nejsem natoceny, ale to se asi dozvim az v televizi, to me na tom stve
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    tak jsem ten trailer videla a je opravdu neskodnej.. napr z HP tam neni ani zaber...

    ziskat primy kontakt na rezisera neni problem (fakt se divim ze ho mount nema) jinak je to otazka pul minuty googleni.. a pokud ani to nepomuze tak se mi ozvi..
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    jukla sem tam a je tam kulovy - tedy pozvanka na casting.....
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    Fro: kdo/co je neskodny? trailer? Autor? Jan Tleskac?

    Pokud jde o trailer.. Promitani bylo pry velmi exkluzivni, takze na netu ho asi nenajdes
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ani hlavni postava neslysela o traileru ani slovo...
    chtelo by ho to najit... je mozny ze je neskodnej...
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    Kacir: z mobilu to vypadalo mrtve a moc jsem to nechtel prohledavat. Navic fb je tak uzasne socialne provazany, ze tam tohle tema nechci vubec probirat.
    KACIR
    KACIR --- ---
    INTEGER: Na titulce "stránky" o filmu je uveden link na diskuzi na Facebooku, tam je to taky mrtvobroukový?
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    Zdravim taktez z Varu.. Priznam se, ze tenhle dokument me fascinuje cim dal vic. Minimalne bych si bez nej nedovedl predstavit kolik "podrazu", nedodrzenych domluv a zmen, o kterych se dozvi zucastneni az jako posledni, je schopen vyprodukovat stab, ktery ma plnou hu..pusu reci o ferovem jednani a ochrane soukromi. To, ze je venku trailer a slibene odsouhlaseni zaberu vubec nenastalo, by se dalo omluvit tim, ze tam jsou videt jen hlavni postavy a nikdo jiny. (trailer jsem nevidel, uz jsem v tu dobu mel jiny program) Ani tak to ale prilis nepridava na duvere a je videt, ze slova o tom, jak stab bude napravovat posramocenou povest po HP, byly jen prazdne sliby. Hlavne me v kontextu s trailerem pobavil fakt, ze pan reziser se snazil rozehnat nasi (podle nej zbytecnou) paranoiu tim, ze dokument bude uveden az pristi rok. A co myslite, deti? Zase lhal? Ano, spravne. Lhal. Dokument ma byt odvysilan jeste letos.

    Pokud to jde, rad bych mel na autora nejaky primy kontakt. Porad nechapu jestli je to jen neschopnost ukocirovat projekt nebo si od zacatku delal ze zucastnenych prdel. Tahle diskuse bohuzel funguje jen jako zed narku bez odpovedi.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jsem ve varech na festaku a vcera tu probehla ochutnavka tri HBO filmu,co budou uvedeni este v tomto roce a dle letaku i Nebe, Peklo....
    Zel sem se tam nedostala, ale... kvuli tomudle (tj.ze uz jde ven trailer), se bojim vizLIMONADA:-(((
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    no aby to nedopadlo tak zue uz nebudem moct zasahovat pac to bude uz hotove.....
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    muzu se zkusit zeptat,stejne po mne chce bitraack esli se nedaj sehnat ty jeho zabery;ale po Hellparty mi bylo receno, ze KE KONTROLE to bude v srpnu.
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    No já jestli by nebylo lepší to vidět dřív aby se vyřadily případně nevhodné záběry, než to bude hotové...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TYMUR:mne bylo receno,ze ta kontrola bude v srpnu!
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    A jak to vlastně vypadá? Byli jsme dohodnuti na nějaké kontrole výstupů, ale zatím se mi nikdo neozval...
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    TRUCE: V pohodě, omlouvat se už nemusíte...
    jen když jsem tady četla reakce, tak je to pořád stejný komentář...žádná "lidskost" a jen neohledné chování..)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    S pouzitim Tve fotky to byla chyba za kterou se Ti producent omluvil a omlouva...tak jeste jednou promin.. - bylo to prisne pro interni ucely zadosti o grant, cili neverejna zadost, a fotka byla stazena z netu,
    takze to z jisteho pohledu byl sice pruser, ale s dopadem ktery doufam pro Tebe nebyl tak hrozivy...

    myslim ze potize se vyskytuji u kazdeho projektu, a jsou od toho aby se resily..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam