• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKINvinylova grafika a reklama, rezaci a tiskove plottery
    SKIN
    SKIN --- ---
    WAKO: ktery automobilky shanis?
    WAKO
    WAKO --- ---
    hele mazáci a nemáte ve vektorech loga automobilek třebas?
    FLIPPER73
    FLIPPER73 --- ---
    SKIN: napodobne Hondzo
    SKIN
    SKIN --- ---
    FLIPPER73: vyborne! zdravim Pavle.
    FLIPPER73
    FLIPPER73 --- ---
    cau, hlasim se jako starej vynilovej mazak, gdyby negdo potreboval s necim poradit tak sem tady, pracuju v oboru uz 16 let a lepil sem snad uz vsechno, muzu doporucit nejvhodnejsi folie jak pro vynilovou grfiku tak i tisk a laminaci, pokud jak jsem cetl schanite vectory aut tak mam aktualni vydani 2009, osobky, dodavky, nakladaky, je to v 1:20 EPS, rozmery spolehlive sedej
    SUPAFLY
    SUPAFLY --- ---
    cuz, potreboval bych neco riznout na auta a nejake nazehlovacky, ozve se mi nekdo s herym plotrem? pošta dix
    SHARK
    SHARK --- ---
    SKIN: hmm, no nicmene uz jsem sehnal a uz se na tom zacne pracovat, ale diky
    SKIN
    SKIN --- ---
    SHARK: coz o to, klidne ti to vyrezu, ale postovne ze spanelska asi platit nechces. pokud ano, dej vedet jako barvu folie a rozmery do kterych se ma napis vejit a font kterym bys to chtel
    SHARK
    SHARK --- ---
    Dobry den ve spolek

    mel bych malou prosbu, je tu nekdo kdo mi dokaze vyrezat napis na auto na zadni sklo ???

    byl jsem dneska na Czechpointu a mam docela vystrilene naboje, takze bych potreboval udelat napis.

    "OMLUVTE PROSIM MOU POMALOU JIZDU, JSEM V BODOVE TISNI, DEKUJI"
    SKIN
    SKIN --- ---
    Mam to, stalo me to 34,50€...
    SKIN
    SKIN --- ---
    WAKO: no ja mam naposledy z roku 2003, takze tam GTC neni...

    btw Jicin, tam jsem studoval na SPSE
    WAKO
    WAKO --- ---
    SKIN: chachá no my to máme 15 km v Jičíně no :-D
    SKIN
    SKIN --- ---
    nemate nekdo vehicle outline pro Opel Astra GTC 2007?
    SKIN
    SKIN --- ---
    WAKO: taky ne z netu, ale na netu si najdu info o tom co objednavam, protoze mistni dodavatel je az v Barcelone (cca 1000 km) a delivery service stoji 12 euro, takze radeji si veci nastuduji nez neco koupim, abych to nemusel posilat zpet
    POLLUX
    POLLUX --- ---
    ..z netu ne e... taktez mistni dodavatele. To byl jen kontakt na moznyho prodejce..
    WAKO
    WAKO --- ---
    to obědnáváte takhle z netu? kolik si toho naložíte abyste s tím mohli nějakou dobu pracovat? ...my to obědnáváme přes místní služby kdykoliv...povětšinou avery a oracal...
    SKIN
    SKIN --- ---
    POLLUX: me slo spis o strukturu te ceny, jak jste prisli k 1000 az 1200 euro? Kolik z toho jsou overheads (najem, telefon, internet, social and health security etc.), kolik je mzda, kolik je investice zpet do businessu...etc.


    POLLUX: jinak ty kontakty od 3M jsem nasel taky, ale cekal jsem trochu lepsi nabidku typu "e-shopu" nebo aspon prehled druhu folii s cenama neco jako ma http://www.grafityp.co.uk (ze to porad srovnavam s touhle firmou :))
    POLLUX
    POLLUX --- ---
    POLLUX
    POLLUX --- ---
    to je pripad od pripadu jine... Delame celopolepy a tam je cena vesmes urcena podle slozitosti a pak vhodnem materialu. Obvykle cca 1000 - 1200 euro za auto vcetne prace. U dodavek a vetsich aut samozrejme vyssi - podle plochy a slozitosti. Jsme autorizovani realizatori pro 3M Cesko tak ti to muzu zjistit, jestli nebudes rychlejsi.
    Jinac by me zajimalo jak to tam provadis? Uz si tam delsi dobu? A prisels studovat (atd..) nebo vylozene zkusit stesti v tehle branzi? Taky mam totiz v planu neco podobnyho.. V zari jsem byl v New Yorku realizovat design do interieru Ceskeho konzulatu a byla tu nabidka abych to tam zkusil. No radeji bych evropu, ale zajimalo by me jaka je situace v jinych zemich EU..treba zrovna v tom Spanelsku?
    SKIN
    SKIN --- ---
    No tak ECONOMY je ta nejlevnejsi, to je opravdu shit...uz googlim nejakyho zastupitele od 3M, ale nic moc nenachazim...

    Jak stanovujete ceny? Nejaky priklad vypoctu treba a jak je odhadnete predem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam