• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKINvinylova grafika a reklama, rezaci a tiskove plottery
    Tento klub je urcen pro vsechny, kteri se zajimaji vynilovou grafiku a jeji pouziti v reklame. Rad bych zde mel smysluplnou diskuzi o cemkoli spojenem s timto tematem napr. nove trendy, navody, opravy starsich stroju, sdileni informaci o vyrobcich a dodavatelich plotteru, vinylu a inkoustu...

    Take bych uvital diskuzi nad tim jak vest firmu produkujici takovou reklamu, aby byla fair k majiteli, zamestnancum i zakaznikum.

    Na nastence naleznete uzitecne odkaz/y a v budoucnu podrobnejsi informace

    This board is for everyone interested in vinyl graphics and advertisment. I would like to have a meaningfull discussion about anything related to the topic, ie. new trends, tutourials, service of old machines, sharing information about producers and supliers of plotters, vinyls, inks...

    Also I would realy apreciate a discussion about how to run a vynil business in a way that is fair to the owner, employees and clients.

    You can find usefull link/s at the homepage


    btw. Hadky, nevhodny slovnik (Flames, strong words) = RO
    rozbalit záhlaví
    BIBI
    BIBI --- ---
    MIK23: jasny, mam pocit, ze je vetsi problem sehnat tu folii, nez zpusob jakym do ni rezat.. zkusim to jinak - prilepim obyc oboustrannou lepici folii na neco takoveho: http://www.svet-obalu.cz/penovy-polyetylen-role-08-s100cm-500m/cz/d-89553/ a potom to riznu. snad to bude fungovat..
    MIK23
    MIK23 --- ---
    BIBI: tohle je spis uz na vodni paprsek nez plotr.

    ZWUK: treba canon roll vinyl
    ZWUK
    ZWUK --- ---
    ahoj
    chtěl jsem se zeptat jestli existuje nějaká vinylová folie na kterou se dá tisknout klasickou inkoustovou tiskárnou

    předem díky
    BIBI
    BIBI --- ---
    Aoj, snad nejsem moc ot, potrebuju udelat sablony ktere by mely byt z gumy, neco jako silikon, tzn relativne ohebne a prilnave k povrchu, cca 3-5 mm tloustka, rezane plotrem podle vektoru. Prenaseci folie by byla taky supr vzhledem ke detailnimu vyseku. Formaty v ramci nekolika metru, ale ze zacatku klidne mensi.. Nenapada vas na koho se obratit? Dik moc
    ZWUK
    ZWUK --- ---
    nazdarek, shanim software flexi starter byl dodávaný přímo s plotrem
    PRIME TC 631 řezací ploter [TC631] - 23999,- Kč : Sesijama.cz, technologie pro výrobu reklamy
    http://www.sesijama.cz/prime-tc-631-rezaci-ploter-laserovy-polohovaci-system-p-1418.html

    cd jsem nekde potratil a pri reistalaci ntbk jsem zjistil ze ten sofware, nemam

    potrebuju ho jenom pro orezavani jiz vytiskle grafiky, Fllexi 8.6 mam ale ten nema ovladac primo pro tenhle plotter

    Flexi Starter je orezana verze Flexi 8.6 ale s ovladacem na TC-631

    Predem diky za jakoukoliv radu, kde to splasit.
    TAMMAN
    TAMMAN --- ---
    nebudu ucit 40ti leteho chlapa rezat v corelu:D
    A nejaky software cracknuty? Nebo cokoli?
    Neni to sfotwarem ale tim hardwarovym klicem a tim ze je ted na na portu na desce ale zasazeny v PCI
    TAMMAN
    TAMMAN --- ---
    nebudu ucit 40ti leteho chlapa rezat v corelu:D
    A nejaky software cracknuty? Nebo cokoli?
    Neni to sfotwarem ale tim hardwarovym klicem a tim ze je ted na na portu na desce ale zasazeny v PCI
    MIK23
    MIK23 --- ---
    jina rada neni.predpokladam ze si preinstalovat zkousel.kdyz to nepomohlo ma asi smulu.je to tak starej software ze pochybuju ze si nekdo daval praci s tim to cracknout (googl mlci)
    nejednodusi a nejlevnejsi varianta jak to resit je naucit se rezat pres corel.na netu toho je dost vcetne videi na utube
    TAMMAN
    TAMMAN --- ---
    Vazne potrebuji poradit stoji na tom prace

    Diky
    TAMMAN
    TAMMAN --- ---
    MIK23: Jde o to ze to nedelam pro sebe(jkak jsme psal) , ale prpo znamyho a ten pouziva svuj EPScut a ten uz nema sve zastoupeni
    MIK23
    MIK23 --- ---
    TAMMAN: tak to snad nemyslis vazne ne?roland normalne existuje a vyrabi spickove plotry jak tiskove tak rezaci.jsou to japonci.pro CR ma zsatoupeni firma www.profisign.cz a www.bitcon.cz tak je zkontaktuj a popis problem
    TAMMAN
    TAMMAN --- ---
    Roland
    MIK23:
    MIK23
    MIK23 --- ---
    TAMMAN: a jakej mas plotr? rezat jde treba i z corelu
    TAMMAN
    TAMMAN --- ---
    MIK23: No jenze vyrobce neboli firma jiz neexistuje tak se shanim po necem trteba i nelegalnim
    MIK23
    MIK23 --- ---
    TAMMAN: zkontaktuj vyrobce/zastupce toho softwaru.stalo se mi ted neco podobneho s plotrem summa a se softem signlab 8. dodavatel signlabu mi poslal mailem jeden soubor a vse ok
    TAMMAN
    TAMMAN --- ---
    Zdarec vsem!!
    Skladal jsme svemu znamemu pocitac a deska nemela integrovany paralelni port tak jsme jej dokupoval do PCI a pri zapojeni poltteru spolesne s HASH hardwarovym klicem doslo k tomu z e program EPScut jede stale v demoverzi.

    Nevite cim by to mohlo byt? nebo jaky jiny software by se dal nekde splasit

    Predem diky
    WAKO
    WAKO --- ---
    hmm taky me napadlo, nějak zaimprovizovat, ale o tekutých šroubech jsem ještě neslyšel, to může být cool, díky za tip
    MAARA_CZ
    MAARA_CZ --- ---
    držátko jsem vyřešil jednoduše...koupiš si kovové kuchynské drřátko, nějaké nenápadné a přilepil jsem ho "tekutým šroubem" nebo také tekuté hřebíky (ve stejné tubě, jako obkladové silikony:-)
    WAKO
    WAKO --- ---
    zdravíčko...

    neměl by někdo tip na ocelové řezací pravítko s nějakou protiskluzovkou a nejlépe držákem? pouze 50 cm...žádný hliník, který se hned obrousí

    ...překvapivě jsem toho zatím moc nenašel

    nejblíž představě je asi tohle:
    Ocelové pravítko 100 cm [1504] - 499,00 Kč : P.J.Novák s.r.o.
    Ocelové pravítko 100 cm [1504] - 499,00 Kč : P.J.Novák s.r.o.
    http://www.pjnovak.cz/ocelove-pravitko-100-cm-p-5917.html
    TOTAL_MANGEL
    TOTAL_MANGEL --- ---
    Zdravím, potřeboval bych do folie vyřezat jen pár šablon na dvd (cca 3 x A4) . Poradili byste nějakou provozovnu v praze, popřípadě nemáte někdo plotter ?

    Nedělá mi problém zaplatit, ale vzhledem k tomu, že ceny ve studiích jsou nastaveny na velkonákladové / velkoformátové "řezání" což se mi moc do krámu nehodí. Díky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam