• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKINvinylova grafika a reklama, rezaci a tiskove plottery
    GLUMON
    GLUMON --- ---
    RODRIGO_: tu bys už asi jen tak nesundal :)
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    RODRIGO_: látka bude navolno na rovné zemi
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    GLUMON: potřebuju udělat šablonu kterou nastříkám sprejem a pak za par hodin sundam, to nebude ta zažehlovací ne?
    GLUMON
    GLUMON --- ---
    RODRIGO_: na látku se dělají zažehlovací, jestli se to má někde ohýbat
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    Máte někdo zkušenosti se šablonovýma foliema? pořebuju rychle sehnat 18 metrů na plotru řezatelné 100-130 šíře, potřebuju aby to co nejvíc lepilo, aby se to udrželo na látce. díky
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    FMATEJU: tywe to bys byl nejvic...dik za ochotu...
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    podivam se doma, jestli nenajdu nastaveni portu.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    FMATEJU: jj driver mam samozrejme ale mam problem s COM portem....
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    EATHAT: ja ho nekolik let mel. na jejich webu je driver, a pak staci rezat z corelu nebo illustratoru, jen to co chces rezat musi mit tloustku linky myslim 0,001 nebo o rad min.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    Ahoj mam doma Roland CAMM-1 pnc-1000 uz jsem si dotisk na 3D tiskarne neexistujici soucastky..jako drzak nastroje atd...a ted nemuzu za zivyho boha donuttit tu potvoru komunikovat s PC...zkousel jsem to pres xp softem signtools ve spojeni s corelem nakym starym...a nemuzu to nejak dostat do portu...xpcka ho proste nevidej...nemate s timhle ancient kusem hardwaru nekdo zkusenost...?
    CLAD
    CLAD --- ---
    RODRIGO_: Presne na tomto plotteru jsem zkousel prorezat PP 0,5mm a neslo to.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RODRIGO_: na tom mandlu pevnější folii vícekrát neprojedeš protože máš problém se trefit přesně do toho místa kde už jsi byl. Možná to nějaký zvládnou ale mě se to nepodařilo tak jsem nakonec pořídil velkej rovnej plotr.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RODRIGO_: Tohle ti tu folii neprorizne, chce to plotr s rovným stolem, mandl je tak na pismenka.
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    RODRIGO_: ještě jsem trochu hledal a řezal bych vlastně nejspíš PP folie a prej to jde říká nějaký forum...
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    má někdo zkušenosti s řezáním tvrdších nelepivých folií? třeba jako folie ze kterych dělaji v ikee ty stínidla apod. jestli není nějaká, co by šla řezat i na plotru. Mám teď možnost pořídit dost za levno jeden model a tak přemýšlím nad využitím. Prej dokáže projet tu trasu i několikirát aby to prořízl
    http://www.plotter.cz/creation-pcut/rezaci-plotter-pcut-cr630/
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Ahoj.
    Dovolím si také jeden osobní spam.
    Kdyby tady někdo z Vás v blízké době poptával kolegu, tak sháním práci v Praze v oboru signmakingu. Mám zkušenosti s řezacími i tiskovými plottery, výrobou bannerů, cedulí, potiskem triček, lepením aut, instalacemi atd .
    Více info v poště, díky :)
    MILLA
    MILLA --- ---
    TONS
    TONS --- ---
    Ahoj, poradil by někdo, kde v Praze nakoupit řezací folie za dobrou cenu?
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    dovolim si pratele jeden spam. byla by skoda ten plotr vyhodit
    Tektronix Phaser 600 - voskový plotter - Grafika.cz - vše o počítačové grafice
    http://www.grafika.cz/...o-polygrafii---tiskove-stroje/tektronix-phaser-600-voskovy-plotter-163690cz
    TRAUMATIX
    TRAUMATIX --- ---
    E2E4: tušim, je to podle nenažranosti prodejce litou sedmiletku v šíři 123cm která kreje o něco líp, nicméně se s líp lěpí, cca od 190 až po 800 /bm a tištěnou od 250 po 1255 /m2.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam