• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKINvinylova grafika a reklama, rezaci a tiskove plottery
    Tento klub je urcen pro vsechny, kteri se zajimaji vynilovou grafiku a jeji pouziti v reklame. Rad bych zde mel smysluplnou diskuzi o cemkoli spojenem s timto tematem napr. nove trendy, navody, opravy starsich stroju, sdileni informaci o vyrobcich a dodavatelich plotteru, vinylu a inkoustu...

    Take bych uvital diskuzi nad tim jak vest firmu produkujici takovou reklamu, aby byla fair k majiteli, zamestnancum i zakaznikum.

    Na nastence naleznete uzitecne odkaz/y a v budoucnu podrobnejsi informace

    This board is for everyone interested in vinyl graphics and advertisment. I would like to have a meaningfull discussion about anything related to the topic, ie. new trends, tutourials, service of old machines, sharing information about producers and supliers of plotters, vinyls, inks...

    Also I would realy apreciate a discussion about how to run a vynil business in a way that is fair to the owner, employees and clients.

    You can find usefull link/s at the homepage


    btw. Hadky, nevhodny slovnik (Flames, strong words) = RO
    rozbalit záhlaví
    POWEROFSTYLE
    POWEROFSTYLE --- ---
    MIK23: Díky za zprávu. S vektorama nejsem uplně kamarád :/
    Našel by se tu někdo, kdo by mi dokázal předělat 3 - 4 obrázky do vektoru? Samo sebou za odměnu .)
    MIK23
    MIK23 --- ---
    POWEROFSTYLE: u mě. Jsem na pomezí Pankrác Nusle. Kdyžtak pošta
    POWEROFSTYLE
    POWEROFSTYLE --- ---
    Zdravím.Můžete mi prosím poradit, kde v Praze si mohu nechat něco vyrobit pomocí plottru?Za případné rady a tipy děkuji :)
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    MILAZAJICEK: tohle s nima resim uz rok. resp. na wim v pohode vydaji, ale ja potrebuju verzi pro mac a to je nad jejich sily.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Ahoj netušíte jak je to s FineCut pluginama k plotrům Mimaki? Koupil jsem jeden starší kousek ale sw k tomu není a na webu mají jen upgrady. Vydá mi kopii servis na základě sériového čísla nebo jak to mají vymyšlené?
    ZWUK
    ZWUK --- ---
    MIK23: jasne, díky
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ZWUK: jo takhle, nic vylozene produkčního, ale jen tak na občasný tisk na trika co děláš...
    Jestli narazíš na něco přímo u profisignu, napiš mi a můžem zkusit nějakou slevu ještě...
    ZWUK
    ZWUK --- ---
    MIK23: chtel bych jenom neco maleho jako je VersaSTUDIO BN-20 z druhy ruky
    MIK23
    MIK23 --- ---
    FAEKAL: nebo taky v BITCONu. ale ja bych pouzitej tiskovej plotr neporizoval.

    ZWUK: to jsi mel na me vytahnout v Gerbere, mohli jsme to probrat. chtej videt kolik maji najeto tiskove hlavy a motor. kdyztak klidne napis
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    ZWUK: nejaky servisovany pouzity Rolandy maji obcas v Profisignu . http://www.profisignplus.cz/cz/bazar/
    ZWUK
    ZWUK --- ---
    Ahoj, potřeboval bych poradit.
    Kde koupim pouzity tiskovy ploter (eco solvent)?
    ZORBI
    ZORBI --- ---
    Zdravím vás, vyskytl se mi problém s plotrem hp designjet 800. Ovládací panel hlásí chybu 5:10. Vyndal sem kartu, přehrál disk a chyba je tam stále. Víte jak toto řešit?
    MILLA
    MILLA --- ---
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Chlapi nemáte někdo font SPZ 2004 regular ? Potřeboval bych jen jednu SPZtku.
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    MIK23: jj to je pravda, tak snad budu mit stesti na drzaka .)
    MIK23
    MIK23 --- ---
    FAEKAL: no zrovna tohohle bych se u Rolandu nebál. Pravděpodobnější by bylo, že by tenhle konkrétní stroj měl třeba vadu, ale celá série fakt ne. A to si ověřiš při koupi nějakým testovnim vyrezem
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    MIK23: dik za info, ja mam s tiskovym Rolandem taky par let zkusenosti, ale jde mi ted hlavne o jeden konkretni plotr, ktery zvazuju zakoupit.
    Takze vlastne jen sonduju info jestli nejde treba o problemovy model, ktery bude soustavne v servisu.
    MIK23
    MIK23 --- ---
    FAEKAL: mam tisk v kombinaci s rezem od Rolandu. nahod o co jde, je to sice trochu jinde ale ten rez delaj +- stejne na vsech masinach. s rolandama delam 8 let, tak mozna pomuzu
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    vlastni nebo ma tady nekdo zkusenost s Rolandem cx 24 ?
    MIK23
    MIK23 --- ---
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    MILLA: protože hodně z nich na tu látku nechytalo, ale nakonec jsme vyřešili Avery 500 uplně obyč s transparentním lepidlem a drží to o něco líp než přímo šablonovka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam