• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKINvinylova grafika a reklama, rezaci a tiskove plottery
    MIK23
    MIK23 --- ---
    HORST_FUCHS: podle mě je to nějaká deska 1mm s adhezi protože když to primackne, tak to v celku přilne.
    A on má co teda za plotr? Pokud umí úplně prořezávat bez nutnosti podkladu, tak nakup nějaké obyčejné tenké kartony.
    MIK23
    MIK23 --- ---
    HORST_FUCHS: jo na rovne plose se to da striknout bez toho aby to zateklo..btw v tom videu ty sablony ale nejsou z papiru. :)

    MIK23
    MIK23 --- ---
    HORST_FUCHS: ty sablonovky jsou klasicky s tzv removable lepidlem.
    Možná je lepsi a trebas i ekonomičtější nechat to udělat profiky, než když to budeš řešit sám. Pošli mi do pošty přesné specifikace a já ti to nacenim. Nelepici šablony na strikani plastu jsou nesmysl, vždyť by to zatejkalo pod šablony....
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    HORST_FUCHS: jsou různý síly toho lepidla, některý jsou fakt slaboučký, ale hezky přilnou. když budeš mít podklad dostatečně zaschlý, tak to bude v pohodě. Pokud by se ti to odlepilo tak to máš stejně blbě a šlo by to dolů časem stejně. nemusíš kupovat přímo tu šablonovku, je zbytečně drahá, přímo v šopu poradí nejvíc, já tu v Brně chodím do FARAO, ale to je v brně žejo...
    MIK23
    MIK23 --- ---
    šablonovky pro klasické plotry lepí ale vždy. Je to tam vylozene zadouci, aby nezatykala barva pri nastriku pod sablonu, aby se dala bez problemu umistit i kolmo apod. nehelede na to, ze klasicke plotry potrebuji aby ta folie mela podkladovy papir, protoze neumi vysekavat, ale pouze vyrezavat horni vrstvu.
    pokud chces aby to nelepilo tak karton, astralon apod. a nechat to vyrezat na rezačce jakou tady napriklad prodava MILAZAJICEK níže
    MILLA
    MILLA --- ---
    zeptal bych se tady, šablonovky tam mají.

    Katalog fólie
    Katalog fólie
    http://www.alphaset.cz/folien/farbfolien-katalog.html
    ZWUK
    ZWUK --- ---
    koupím ecosolventní tiskový ploter, nic velkého stačí šíře 60cm, poraďte prosím kdy, nebo přímo nějaké tipy na inzerárty atd. vůbec netuším kde začít
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MIK23: Stav je dobrej, vrchní deska by zasloužila vyměnit a cenu bych si představoval cca 350k
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MILAZAJICEK: co za něj a v jakém je stavu?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    to mi připomíná ze mam na prodej Aristomat 1310 se standartni hlavou, frezou a scanerem
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Ahoj, nevim jak moc je tohle auditko aktivni, ale hledam nekoho kdo by mi byl schopen pomoct vybrat ploter. Vzdycky jsem jen malala ve studiich, kde plotr byl, umim se vsema programama, ale netusim dle ceho / jakej model / jakej typ vybrat. Ziju v Australii a mimo grafickyho studia chci rozjet novej business na polepy na auta, venkovni reklamu a popr. potisky na tricka. Procetla jsem toho dost, ale porad jsem z toho dost jelen do jakyho modelu jit, mohl by mi nekdo prosim pomoct s vyberem? Klidne posta, diky moc!
    MIK23
    MIK23 --- ---
    POWEROFSTYLE: zkus id CYRILL
    POWEROFSTYLE
    POWEROFSTYLE --- ---
    MIK23: Díky za zprávu. S vektorama nejsem uplně kamarád :/
    Našel by se tu někdo, kdo by mi dokázal předělat 3 - 4 obrázky do vektoru? Samo sebou za odměnu .)
    MIK23
    MIK23 --- ---
    POWEROFSTYLE: u mě. Jsem na pomezí Pankrác Nusle. Kdyžtak pošta
    POWEROFSTYLE
    POWEROFSTYLE --- ---
    Zdravím.Můžete mi prosím poradit, kde v Praze si mohu nechat něco vyrobit pomocí plottru?Za případné rady a tipy děkuji :)
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    MILAZAJICEK: tohle s nima resim uz rok. resp. na wim v pohode vydaji, ale ja potrebuju verzi pro mac a to je nad jejich sily.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Ahoj netušíte jak je to s FineCut pluginama k plotrům Mimaki? Koupil jsem jeden starší kousek ale sw k tomu není a na webu mají jen upgrady. Vydá mi kopii servis na základě sériového čísla nebo jak to mají vymyšlené?
    ZWUK
    ZWUK --- ---
    MIK23: jasne, díky
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ZWUK: jo takhle, nic vylozene produkčního, ale jen tak na občasný tisk na trika co děláš...
    Jestli narazíš na něco přímo u profisignu, napiš mi a můžem zkusit nějakou slevu ještě...
    ZWUK
    ZWUK --- ---
    MIK23: chtel bych jenom neco maleho jako je VersaSTUDIO BN-20 z druhy ruky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam