• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKINvinylova grafika a reklama, rezaci a tiskove plottery
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    HORST_FUCHS: SBA, SPANDEX, PROFISIGN, WS FILM, KALON, ALPHASET, HSW, GOLEM ...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MILAZAJICEK: představoval bych si tak 120k a stáří folií je od půl roku do dvou let skladovány v chladu.
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MILAZAJICEK: cena?
    Ty fólie jsou jak staré?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    A kdyby se někomu chtělo si vzít i cca přes 100m2 folie ImagePerfect 5700 v různých barvách tak by se mi za to nějaká koruna hodila.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    K prodeji je už i Mimaki CF-0912

    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Kdyby jste někdo potřeboval slušnou řezačku mám na prodej http://www.helpex.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1227
    MIK23
    MIK23 --- ---
    HORST_FUCHS: pak nezbývá nic jiného než koupit jednu z těch co nahodil Milla
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MIK23: ale jsou to slusne ceny i na ty cele role....
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MILLA: tohle jsou vsechno klasicke sablonove folie s lepivou zadni stranou. pokud chce Horst nelepici, ktere muze vyuzivat opakovane bez toho, aby hrozilo ze se ponici, jsou mu tyhle folie na nic a potrebuje karton nebo jeste lepe pvc desku jako je v tom videu co pastoval.

    a ty tady v tom alphasetu odebiras? zajimalo by me kolik je realna cena pri odmotavani po beznych metrech, protoze tohle jsou ceny m2 kdyz beres cely návin
    MIK23
    MIK23 --- ---
    GLUMON: jakmile clovek strika na rovnou plochu ktera je vodorovne polozena, tak by to zatejkat nemelo, pokud tam neposle moc barvy z blizka. ale pokud to ma byt treba na vertikalni zed, tak pres ty nelepici sablony to takovy šlágr není, jako je vidět právě na street artu v ulicích
    GLUMON
    GLUMON --- ---
    add šablonky, tak třeba známj člověk co dělá stretarty, si řeže šablonky skalpelem do PVC folie - něco jako pevný desky na lejstra.
    Několik vrstev a sprej - dělal i velký plátna a nikde nic nezatejká, když už má člověk techniku ..
    tže asi záleží i na použití
    MILLA
    MILLA --- ---
    MIK23
    MIK23 --- ---
    HORST_FUCHS: podle mě je to nějaká deska 1mm s adhezi protože když to primackne, tak to v celku přilne.
    A on má co teda za plotr? Pokud umí úplně prořezávat bez nutnosti podkladu, tak nakup nějaké obyčejné tenké kartony.
    MIK23
    MIK23 --- ---
    HORST_FUCHS: jo na rovne plose se to da striknout bez toho aby to zateklo..btw v tom videu ty sablony ale nejsou z papiru. :)

    MIK23
    MIK23 --- ---
    HORST_FUCHS: ty sablonovky jsou klasicky s tzv removable lepidlem.
    Možná je lepsi a trebas i ekonomičtější nechat to udělat profiky, než když to budeš řešit sám. Pošli mi do pošty přesné specifikace a já ti to nacenim. Nelepici šablony na strikani plastu jsou nesmysl, vždyť by to zatejkalo pod šablony....
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    HORST_FUCHS: jsou různý síly toho lepidla, některý jsou fakt slaboučký, ale hezky přilnou. když budeš mít podklad dostatečně zaschlý, tak to bude v pohodě. Pokud by se ti to odlepilo tak to máš stejně blbě a šlo by to dolů časem stejně. nemusíš kupovat přímo tu šablonovku, je zbytečně drahá, přímo v šopu poradí nejvíc, já tu v Brně chodím do FARAO, ale to je v brně žejo...
    MIK23
    MIK23 --- ---
    šablonovky pro klasické plotry lepí ale vždy. Je to tam vylozene zadouci, aby nezatykala barva pri nastriku pod sablonu, aby se dala bez problemu umistit i kolmo apod. nehelede na to, ze klasicke plotry potrebuji aby ta folie mela podkladovy papir, protoze neumi vysekavat, ale pouze vyrezavat horni vrstvu.
    pokud chces aby to nelepilo tak karton, astralon apod. a nechat to vyrezat na rezačce jakou tady napriklad prodava MILAZAJICEK níže
    MILLA
    MILLA --- ---
    zeptal bych se tady, šablonovky tam mají.

    Katalog fólie
    Katalog fólie
    http://www.alphaset.cz/folien/farbfolien-katalog.html
    ZWUK
    ZWUK --- ---
    koupím ecosolventní tiskový ploter, nic velkého stačí šíře 60cm, poraďte prosím kdy, nebo přímo nějaké tipy na inzerárty atd. vůbec netuším kde začít
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MIK23: Stav je dobrej, vrchní deska by zasloužila vyměnit a cenu bych si představoval cca 350k
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam