• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKINvinylova grafika a reklama, rezaci a tiskove plottery
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    HORST_FUCHS: pošta
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    HORST_FUCHS: nejde říct, podle náročnosti motivu/času jak se to bude dlouho řezat. +- počítej třeba kolem 2 až 3 stovek za jednu šablonu.
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    HORST_FUCHS: to budeš potřebovat právě stolovej plotter. Nám dělají šablony v Brně v tiskárně Helbich, maximální formát A0 (skoro) a dělají to z 1,5mm folie. Ale při opakovaným stříkání sprejem se na tom dělá slušná krusta barvy a hrozí popraskání, chce to otírat. Jinak na kompresor a vodní bázy to je v pohodě.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SUUVA: lepi ale nepatrne. Oracal dělá primo maskovací film ale ten lepí. Ty plotry potřebují aby ta fólie byla na nejakym podkladu a když by nelepila nebude tam držet a místo prořezávání ji pohrnes před sebou.. Pevnou fólií by jsi mohl řezat laserem. Second hand záleží na stavu. A jak to koupíš občas nějaký za školení neni na skodu. Jako u všeho. Přijatelná kvalita je pro tebe vcem? Ono i ze značkových strojů umí lidi vykouzlit dost neprijatelnej výsledek. To nevím ale rovnou bych z ty věty vypustil slovo nejlevnější. Možná se víc rozepis co s tím chceš dělat.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    HORST_FUCHS: já na ty účely používal prenosku.
    SUUVA
    SUUVA --- ---
    Ahoj hledam radu. Porizeni rezaciho ploteru: ma smysl koupit secondhand starsi s kompem s nainstalovanym softwarem nebo je to slapnuri vedle? Jsou treba novy cinsky plotry z amazonu nebo ebaye schopny rezat v prijatelny kvalite? Posledni otazka jaky existuje nejlevnejsi kombinovany plotr co umi tisk a zaroven reze? Nachazim Jen graphtec mimaki a Roland a tam jsou castky obri a vetsinou jen na vyzadani
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    zdravim potreboval bych mensi radu :)
    delam v praci v programu CASmate-Cut a obcasne se mi stane ze po exportu dat z corelu mam nektere veci nekolikrat na sobe. Nevite kde by mohla byt chyba ?
    pripadne jak v casmate docilim toho abych z tech X objektu udelal jeden.

    Diky
    MIK23
    MIK23 --- ---
    POWEROFSTYLE: třeba u mě. Pošta
    POWEROFSTYLE
    POWEROFSTYLE --- ---
    Zdravím ve spolek. Poradíte mi prosím,kde si v Praze mohu nechat něco vyříznout pomocí plotru? díky!
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    Někdo na zakázku v Ostravě? Výřez a polep na okna v 1. patře kancelářské budovy. Více v poště
    YAODA
    YAODA --- ---
    Možná OT, ale… Někdo, kdo by mi udělal potisk na výlohu? Normální zakázka. Pokud urážím, tak sorry, pokud ne, tak prosím do pošty.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    tak mimaki cf0912 Je pryč zbývá Aristomat 1310 Liberty
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    HORST_FUCHS: SBA, SPANDEX, PROFISIGN, WS FILM, KALON, ALPHASET, HSW, GOLEM ...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MILAZAJICEK: představoval bych si tak 120k a stáří folií je od půl roku do dvou let skladovány v chladu.
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MILAZAJICEK: cena?
    Ty fólie jsou jak staré?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    A kdyby se někomu chtělo si vzít i cca přes 100m2 folie ImagePerfect 5700 v různých barvách tak by se mi za to nějaká koruna hodila.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    K prodeji je už i Mimaki CF-0912

    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Kdyby jste někdo potřeboval slušnou řezačku mám na prodej http://www.helpex.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1227
    MIK23
    MIK23 --- ---
    HORST_FUCHS: pak nezbývá nic jiného než koupit jednu z těch co nahodil Milla
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MIK23: ale jsou to slusne ceny i na ty cele role....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam