• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    STEELLL: ty Big Piloty se mi moc nelibej, pac sou moc velky, mam uzkou ruku, ale jinak kdybys je chtel, tak je tu maji za 800 korun 1:1 fake :D
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    STEELLL: Jo tohle už je takový elegantnější, já mám přesně tohle provedení radší
    STEELLL
    STEELLL --- ---
    INSEQUI: jsou fakt dobrý ale přišel čas jít dál... ted submarinery a pak konečně snad už IWC BIG PILOT přesně tyto , ST. Exupery special edition Brown !!!! viděl jsem je na ruce a jsou nej !

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    STEELLL: Tak ty vypadaj hezky, tenhle typ hodinek se mi líbí
    STEELLL
    STEELLL --- ---
    Ještě Béčka pro představu,orig moje dodám večer,to vám je hezky nafotim :D

    STEELLL
    STEELLL --- ---
    Rolex podle mne nejsou ekl... celkem by mne zajímalo zastoupeni značek hodinek mezi mistnima diskutérama .
    takže já :

    Breitling Airwolf raven denní nošení - momochodem na prodej
    Rolex submariner green pomalu střídaj Béčka... ale nejde to vzít kamkoliv,pořád se o ně bojim :D
    Suunto alu core brown - motorka , kolo , posilka , koncerty
    Omega klasický moonwatche :D oblekovky... - taky na prodej :D

    A ještě primky po dědkovi a casia s kalkulačkou :D

    Jinak Rolexy mam první a musim říci že kvalita zpracování tam prostě je ! jestli jsou ekl , tak jen dle osobního názoru , obecně to ekl neni a nebude...

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    festina tour de france 2005 red, nošený víceméně denně do práce
    nějaký starý plastový casia, který jsou už zedraný jak samica, a který používám v podstatě jenom na odpočítávání času mezi sériema v posilovně (abych se moc neflákal)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    A pokud bych to měl nějak zhodnotit tak ty Casia to je už taková stálice od školy, podle mě jsou pomalu nerozbitný, a nebo jsem měl vždy štěstí, bylo moc pádů na kole, prkně, motorce, pád z koně... většinou to odneslo tělo a hodinky v cajku. (bohužel odešla ta guma okolo pouzdra a sehnat jí mi zabralo cca půl roku)

    Stormy, tam je to jasný, designovka 90tých let a podle mě vše co člověk na koncertě nebo v klubu potřebuje, vědět kolik je hodin a celkový podsvícení ciferníku. (jen když odešla baterka tak jsem zjistil že s podporou je na tom tahle firma celkem bídně, ale zlepšilo se to a drobný servis už dělá i Chronos)

    a relativně novinka Tissot, na to jak jsou velký jsou krásně lehký, aktivně využívám ve volném čase kompas a výškoměr, pro turistiku ideální a jsem hodně spokojenej (jinak zatím bez problémů, to uvidím časem)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    STEELLL: Dobrý nápad, taky mě to zajímá.

    Tak já mám:

    Casio Edifice AMW - 200, mám je již cca 13 let a šlapou stále super, nosím je většinou na sport
    Storm REVONET, mám je už cca. 6 let a nosím je většinou na párty a na různý akce spojený s elektronickou hudbou
    Tissot T-Touch Expert (titanové pouzdro a tah) mám je rok a nosím je denně
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    me se rlx libi povetsinou. krome datejust
    GREGI
    GREGI --- ---
    AUDIAC: malo diamantu
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    tyhle? :)

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TOMMY_: dyť je to to stejný co ty zelený, akorát nezelený..?? :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    jediny pouzitelny rolexy ;)



    RENDALF
    RENDALF --- ---
    rolexky jedine zlaty:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADCAT: presne tak, rolexky jsou ekl :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Ahoj tak zítra jdu pro trasery . - Kdyby někdo chtěl prodám svoje Timexy T49799 v dobrém stavu - se zárukou. )

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    STEELLL: mně se rolexky obecně nějak zvlášť nelíbí, takže ani tyhle moc ne, nemůžu za to...
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    ELDERIK: vcera jsem to tam hledal, nakonec jsem se dostal az ke zvonku, ale dneska jsem se docetl, ze nezvoni... Kazdopadne kdybyste to nekdo hledali, je to primo naproti vchodu do restaurace Na Delostrilnach.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    radsi bondovky ;)
    DOT
    DOT --- ---
    STEELLL:
    rozhodne ne :)
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    TWISTRABBIT: Zkus kliknout na kontaktní informace :

    Praha - prodejna
    Otevírací doba Po-Pá 11-19h - na místě a v okolních ulicích se dá bez problémů parkovat.

    ChronoShop
    Na Dělostřílnách 4
    16200 Praha 6


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam