• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GOSHEWAN: vubec ne, naopak je to krasne designove a hotovy produkt, jen spatne nafoceny, az tam pojedu, tak udelam lepsi fotky.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    DRAGON: To vypada jako nejaky polotovar (: Necco jako "skoro slozene IKEA hodinky" [: Ale jinak jsou zajimave.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    INSEQUI: mi povídej , až budou money :...)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KEITHHSTER: Tyhle jsou hezký
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MALER: http://www.traser.cz/prodejny jsou tam i k videni samozrejme ale nekdy nekery modely (jako dole kolega 5900) nemaj .. moje naštěstí měli . ale jsou ještě v provedeni elite RED samo s červenym podsvícením -prepni si to u specifikace na noc .)) http://www.traserh3watches.com/seiten/P_6600_Elite_Red__mod-detail-id-27-sprache-en.html
    MALER
    MALER --- ---
    KEITHHSTER: Daj se nekde u nas videt/koupit? Furt koukam po nejakych na ven...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MALER: tjn ...a ta hudba Xd
    MALER
    MALER --- ---
    KEITHHSTER: Hodinky dobry, video hloupy.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    like
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NAGASAWA: jj oficial army , ale pak zjistili ze moc zarej tak je vyskrtly .
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KEITHHSTER: tohle je oficial armadni edice ne? Ta byla bez datumovky a nemela rovny zada..
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SandY 5900 - prej moc zářily .)) http://www.50717.com/us/sandy-184-1984.html
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    .)) jj oproti luminiscencnim pasivnim naterum lahoda . fakt az tu bude kamos s fotakem co ma iso 100 000 tak to nafotim. spokojenost je slaby slovo
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DRAGON: jasny, jsem si jenom tak brblal pro sebe ,)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAGASAWA: to vubec neber jako reakci na tebe ;)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DRAGON: ty jsou nadherny, o tom zadna, ale potrebuju, aby byly hlavne i v noci funkcni a kvalitne nasvetleny, coz mi ten radioaktivni sajrajt, pro pristich 20 let, diky polocasu rozpadu, zarucuje idealne.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEITHHSTER: stoji 3mil rupii, coz je asi 6 tisic, znacku si bohuzel nepamatuju :( ale bylo to v surf shopu, tak tipuju ze to bude nejaka sportovni znacka, u tri hodin je schovane logo, treba to nekdo poznate :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON: pěkný pěkný a znacka ci cenA ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    cely cerny, ty svetly mista sou jen odrazy svetel, komplet v cerny matny, nikde ostry hrany (ani budiky) vsechno zakulaceny prechody, proste nadherny
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja nemusim moc takovy ty moderni designovy hodinky, ale vcera sem objevil jedny, ktery se mi fakt moc libi... naprosto nic na nich, krasa :)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam