• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    :))


    MEOW
    MEOW --- ---
    ELDERIK: nechci do toho zase vrazet tolik penez ...
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    MEOW: tak si nech řemen vyrobit na zakázku :-) : http://www.sima-prague.com/cs/kozene-reminky-k-hodinkam.html
    MEOW
    MEOW --- ---
    zdravim ..

    potrebovala bych poradit eshop/kamenny obchod s vetsim vyberem reminku .. to co se ted nabizi za leskle "hadi" hnusy je az k placi

    tyhle jsou docela fajn, jednoduche, ale nesedi mi moc barvy http://www.nejpanskehodinky.cz/kozene-reminky-na-hodinky-kozene-pasky-na-hodinky/

    vite o necem? dik
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    TEDDYBEDDY: volali do obchodu/z obchodu.. Az prileti z Italie zeptam, tenkrat ho tam zadrzeli na par hodin (on ma jeste dost blby ze neumi anglicky), tahlo se to pak jeste minimalne rok (a to mel znamosti). Samotnou me to zajima. Hodinky mel dvoje
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ANDR3_I: Ok. Dodej detaily. Jak tátovi dokázali, že na těch jeho konkrétních hodinkách vázne nějaký celní dluh a kde se to soudilo? Dle mého právního názoru není v EU prakticky šance někoho takhle perezekuovat na základě pouhé domněnky, když se nařčený důsledně brání, ( a samozřejmě pokud při kontrole neměl těch hodinek plnou dodávku:)
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    ANDR3_I: Jsou otřesné, jako nejdražší bych si představovala nějaké jiné :D
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    TEDDYBEDDY: aha :D myslim ze ani ja ani muj otec zajimavy byt fakt nepotrebujeme, myslela jsem ze prihodim k dobru zkusenost aby to nebylo jedna baba povidala ;) a ano, administrativne narocne to bylo, chtela jsem se ho zeptat na podrobnosti ale koukam ze v tom tady vsichni mate jasno


    _LUCI: tohle uz je moc, tipuju ze kupec bude z Ruska a nebo sejk ci ropny magnat ;D i kdyz ja mam na diamantovy slabost, az budu v praci vyfotim moje vysnene z katalogu
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    MADCAT: nejsi daleko od pravdy :) ... ale obecně mám rád jednoduchy geometrický tvary... žádný baroko...blééé.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    JADER_NOMAK: pěkny, mě zas přídou takový dost nebankéřský
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    JADER_NOMAK: docela to jde, být strohej přísnej bankéř, tak si to koupím :)
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    jak se vám líbí toto ? Mám rád jednoduchý věci. Jaká ta značka je ? dělají dobrý hodinky ? nebo je to šméčko ? Díky

    http://www.bocciatitanium.de/tl_files/boccia_01/images/products/uhren/men/dress/3534-01.jpg
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SUPERMARIO: To ano. Mám v Basel kancelář a zkrátka si nedovedu představit, jak mi německý/ rakouský celník sundavá z ruky hodinky bez eurozatykače. Chápu, že někdo je vystrašená " ryba" a prostě špatně odpoví na otázku " máte něco k proclení". To má pak problém, no :))
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    TEDDYBEDDY: v tom poslednim souhlasim, je odvazny konfrontovat pouhou domnenku se zkusenosti
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ANDR3_I: Hmm možná tak před 30 lety za komunistů. Aktuálně by byl celý akt tak administrativně náročný- ( dokazování, zabavení, znalecké posudky+ soud), že srry- imo tady chce být někdo zajímavý.
    JOPS
    JOPS --- ---
    _LUCI: predpokladam, ze vevnitr je quartz strojek :))
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    SUPERMARIO: kancelarsky hodiny si taky napises a navic reprezentace firmy ne? :D
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    SHAMAN99: no napsat si hodinky na firmu je uz docela drzost aby sis je moh odepsat :)) Ja sem si trouf natacedlo a to sem si ho jeste nechal napsat jako kancelarskej nabytek.
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    SUPERMARIO: 70k je vcelku bomba... ja jsem nakonec nasel zlatnictvi ve zline, kde za to chtej 71800kc, coz si myslim, ze je asi nejnizsi cena, co jsem zatim kde nasel, ale kdybych prisel na nejakej odstrel DPH, tak by to byla fakt pecka...
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    Ehm. Otřesné.

    Představujeme nejdražší a nejluxusnější hodinky světa. Jmenují se 201-carat Chopard a možná tomu neuvěříte, ale stojí 25 milionů dolarů (425 milionů korun). Jsou vyrobeny z 15karátového růžového diamantu, 12karátového modrého diamantu a 11karátového bílého diamantu. Kromě toho je na nich 163karátový diamant obklopený dalšími dvěma v bílé a růžové barvě. Dohromady jsou tedy tyto luxusní hodinky 201karátové, díky čemuž získaly i své jméno.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam