• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MEOW: to nevim..Ja mam kazdy jiny. Ptas se spatne.
    MEOW
    MEOW --- ---
    KOUDY: sorry ze to ses zase ty, ale proc si clovek kupuje dvoje stejny hodinky?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KEITHHSTER: a stejně když si hodinky nařizuju tak si je sundavám . :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    DRAGON: ja ji to rikal a bylo mi odpovezeno ze ona je nosi vzdy na prave:)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON: hehe . ) no jsem pravák .. tak to tam prstě nosim , stalo se mi jjednou v restauraci ze sem potkal asi 6 lidi co měly na pravý .:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEITHHSTER: ja teda vim jen o pilotnich a potapecskejch hodinkach, ktery maj obracene korunku, jinak nevidim duvod, proc nosit hodinky na pravy, mne to prijde takovy dost .. jak to rict..poklesly :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON: trasery nosim taky na pravý - je to o zvyku nebo je k tomu ješte jinej důvod než korunka na pravý straně ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GREGI: tak ji aspon nauc, na ktery se nosej hodinky :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    GREGI: hmm
    GREGI
    GREGI --- ---
    jia mam na ty svoje hezci krabicku;))



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    davkuju :)..
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: nemel si je uz vybalene?:)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    :))


    MEOW
    MEOW --- ---
    ELDERIK: nechci do toho zase vrazet tolik penez ...
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    MEOW: tak si nech řemen vyrobit na zakázku :-) : http://www.sima-prague.com/cs/kozene-reminky-k-hodinkam.html
    MEOW
    MEOW --- ---
    zdravim ..

    potrebovala bych poradit eshop/kamenny obchod s vetsim vyberem reminku .. to co se ted nabizi za leskle "hadi" hnusy je az k placi

    tyhle jsou docela fajn, jednoduche, ale nesedi mi moc barvy http://www.nejpanskehodinky.cz/kozene-reminky-na-hodinky-kozene-pasky-na-hodinky/

    vite o necem? dik
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    TEDDYBEDDY: volali do obchodu/z obchodu.. Az prileti z Italie zeptam, tenkrat ho tam zadrzeli na par hodin (on ma jeste dost blby ze neumi anglicky), tahlo se to pak jeste minimalne rok (a to mel znamosti). Samotnou me to zajima. Hodinky mel dvoje
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ANDR3_I: Ok. Dodej detaily. Jak tátovi dokázali, že na těch jeho konkrétních hodinkách vázne nějaký celní dluh a kde se to soudilo? Dle mého právního názoru není v EU prakticky šance někoho takhle perezekuovat na základě pouhé domněnky, když se nařčený důsledně brání, ( a samozřejmě pokud při kontrole neměl těch hodinek plnou dodávku:)
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    ANDR3_I: Jsou otřesné, jako nejdražší bych si představovala nějaké jiné :D
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    TEDDYBEDDY: aha :D myslim ze ani ja ani muj otec zajimavy byt fakt nepotrebujeme, myslela jsem ze prihodim k dobru zkusenost aby to nebylo jedna baba povidala ;) a ano, administrativne narocne to bylo, chtela jsem se ho zeptat na podrobnosti ale koukam ze v tom tady vsichni mate jasno


    _LUCI: tohle uz je moc, tipuju ze kupec bude z Ruska a nebo sejk ci ropny magnat ;D i kdyz ja mam na diamantovy slabost, az budu v praci vyfotim moje vysnene z katalogu
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    MADCAT: nejsi daleko od pravdy :) ... ale obecně mám rád jednoduchy geometrický tvary... žádný baroko...blééé.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam