• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    Bitch please...


    nenosili na pravym zápěstí hodinky vojáci nebo tak něco, aby na ně viděli a nemuseli složit zbraň? nebo potom kvůli masivním korunkám, aby to netlačilo?

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    tyvole když to někomu vyhovuje na pravé, tak ať je nosí na pravé, ne? co je na tom tak k řešení, pozéři... ať si je nosí třeba na šulinovi, když mu to tak bude připadat pohodlný....
    MEOW
    MEOW --- ---
    SUPERMARIO: no tak to jsou uplne magori ... jjo at si kazdej co chce, ale pro me je to zcela nelogicky
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    MEOW: at si nosi kazdej jakchce cochce. Znam osobne dokonce nekolik lidi co nosi jedny na prave a druhy na leve :D Takze podle tve logiky jsou to napul hlouby bisexualove ci co?
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    ja sem levak a nosim hodinky na levý a neni s tim problém... ta pravá ruka je jen hloupá móda něco jako tetování nad prdelí
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MEOW: jj, s tim nozem to je dobre prirovnani :)
    MEOW
    MEOW --- ---
    DRAGON: ja ho ale sdilim .. nosit hodinky na prave ruce, pokud nejsou pro levaky a levak nejsem mi prijde proste jaksi gay a hloupe, neco jako kdybych drzela nuz v leve ruce
    MEOW
    MEOW --- ---
    KOUDY: a co je na nich jinyho?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZARA: v pohoo ;) vsak ide pouze o 1 nazor z 1000 ;)
    ZARA
    ZARA --- ---
    DRAGON: idem sa zakopat, je tiez nosim na pravej
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MEOW: to nevim..Ja mam kazdy jiny. Ptas se spatne.
    MEOW
    MEOW --- ---
    hodinky s korunkou nalevo se delaji pro levaky, aby si je mohli narizovat aniz by je sundali? to sem si vzdycky myslela ja
    MEOW
    MEOW --- ---
    KOUDY: sorry ze to ses zase ty, ale proc si clovek kupuje dvoje stejny hodinky?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KEITHHSTER: a stejně když si hodinky nařizuju tak si je sundavám . :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    DRAGON: ja ji to rikal a bylo mi odpovezeno ze ona je nosi vzdy na prave:)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON: hehe . ) no jsem pravák .. tak to tam prstě nosim , stalo se mi jjednou v restauraci ze sem potkal asi 6 lidi co měly na pravý .:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEITHHSTER: ja teda vim jen o pilotnich a potapecskejch hodinkach, ktery maj obracene korunku, jinak nevidim duvod, proc nosit hodinky na pravy, mne to prijde takovy dost .. jak to rict..poklesly :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON: trasery nosim taky na pravý - je to o zvyku nebo je k tomu ješte jinej důvod než korunka na pravý straně ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GREGI: tak ji aspon nauc, na ktery se nosej hodinky :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    GREGI: hmm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam