• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    MEOW
    MEOW --- ---
    MORVAGOR: tak jako ty to komicky nosis na prave ruce, tak ja mam komicke predsudky .. kazda ves, jiny pes ... uplne zbytecna debata
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    hele nechcete se zklidnit?? jen jsme rekli ze nam noseni na prave prijde divne a nevhodne. hodte se do klidu, diky.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    BEEBLEBROX: jasně, vlastně vojáci nosili na vnitřní straně zápěstí... já věděl, že je nějakej takovej zvyk kvůli pušce. holt já jako levák zamířil imaginární puškou s levačkou na kohoutku a měl jsem jasno :)
    ale mám za to, že to mělo co do činění s korunkou, nebo to byla korunka na devítce... nechci zas kecat, vim kulový :)
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    MEOW: Ja se nevztekam, jen konstatuji. Neni muj problem, ze proti noseni hodinek na opacne ruce mas nejake komicke predsudky :)
    MEOW
    MEOW --- ---
    MORVAGOR: jezisi kriste co se vztekas? ja jsem tu jen vyjadrila svuj nazor na noseni hodinek na prave ruce ...
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    MEOW: Ze by to mohlo mit duvody zcela nesouvisejici s nejakym stylem a pozerstvuim te nenapadlo, vid?
    Ja je jako pravak nosim na prave od te doby, co jsem si je na ni prendal, kdyz jsem si zlomil za zapestim levou ruku a mel jsem ji v sadre. A uz jsem nikdy nejak nemel potrebu prendat si je nazpatek. Protoze je uplne jedno, na ktery ruce je vlastne clovek nosi. Koukat se muze na obe :) Jen si je teda sundavam v praci na praci s mysi, tam mi prekazi.
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    The TAG Heuer Mikrotimer
    http://vimeo.com/29563992
    MEOW
    MEOW --- ---
    KOUDY: ja vim ze to sou ty samy.. si to precti cely od zacatku i s gregiho postem ...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    sou to ty same..jen jine fotky..
    MEOW
    MEOW --- ---
    KOUDY: uklidni se, normalne se ptam
    a navic jsme si nerozumneli :D

    gregi ti psal ze uz ty jedny videl u tebe na ruce a ptal se proc ted hazis fotku zabalenych a tys odepsal, ze davkujes, tudis to vyznelo jako kdyby sis koupil tyhle /files/000/006/607918_067c789456eacbdb810d/original.jpg"/files/000/006/661719_f83317a0320963d0d409/original.jpg">http://i.nyx.cz/files/00/00/06/61/661719_83317a0320963d0d4092.jpg?name=314019_10150385602141458_690616457_10147113_198110434_n.jpg
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    Bitch please...


    nenosili na pravym zápěstí hodinky vojáci nebo tak něco, aby na ně viděli a nemuseli složit zbraň? nebo potom kvůli masivním korunkám, aby to netlačilo?

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    tyvole když to někomu vyhovuje na pravé, tak ať je nosí na pravé, ne? co je na tom tak k řešení, pozéři... ať si je nosí třeba na šulinovi, když mu to tak bude připadat pohodlný....
    MEOW
    MEOW --- ---
    SUPERMARIO: no tak to jsou uplne magori ... jjo at si kazdej co chce, ale pro me je to zcela nelogicky
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    MEOW: at si nosi kazdej jakchce cochce. Znam osobne dokonce nekolik lidi co nosi jedny na prave a druhy na leve :D Takze podle tve logiky jsou to napul hlouby bisexualove ci co?
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    ja sem levak a nosim hodinky na levý a neni s tim problém... ta pravá ruka je jen hloupá móda něco jako tetování nad prdelí
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MEOW: jj, s tim nozem to je dobre prirovnani :)
    MEOW
    MEOW --- ---
    DRAGON: ja ho ale sdilim .. nosit hodinky na prave ruce, pokud nejsou pro levaky a levak nejsem mi prijde proste jaksi gay a hloupe, neco jako kdybych drzela nuz v leve ruce
    MEOW
    MEOW --- ---
    KOUDY: a co je na nich jinyho?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZARA: v pohoo ;) vsak ide pouze o 1 nazor z 1000 ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam