• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GREGI: Proste jednoho dne prestal ukazovat na sever a od ty doby poskakuje tam a zpet.
    GREGI
    GREGI --- ---
    AXTHEB: tak jestli si lezl z kozenym pskem do veody tak to se pak nedivim:) a co ten kompas? jak odesel...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GREGI: Kdyz se v nich nebude koupat tak ten pasek asi vydrzi, nevim. Ja je nosil do bazenu;)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    než mi je kdysi ukradli, tak jsem Timexy měl a myslim, že to jsou dobrý hodinky, akorát nevím, jak to mají s těma řemínkama
    GREGI
    GREGI --- ---
    AXTHEB: ja je nechci, psal sem ze kamaradka hleda pro pritele darek... takze sou to shity jo?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GREGI: pocitej s tim, ze kompas se ti po roce rozbije a ze budes porizovat co pul/trictvrte roku novej reminek (a v cechach nikdo ten hnedej nema skladem, budou ti nutit cernej).
    GREGI
    GREGI --- ---
    tak asi tyhle... se mi fakt libej

    GREGI
    GREGI --- ---
    kamaradka chce koupit pritelovi hodinky do 3500k... nejake elegantnejsi sportovni analogy... napada vas jina znacka nes casio?
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    KUKLIK: urcite bych preferoval neco co ma dusi. Uz tu tusim probehlo pojednani o levnych kvalitnich hodinkach... automaty od TH jeste s tourbillonem = naramkovej porcelanovej trpaslik a myslim ze za stejny peniz poridis neco mnohem lepsiho.

    BEEBLEBROX: automatickej strojek s t. = 100% noname cina
    KUKLIK
    KUKLIK --- ---
    Co myslíte....?

    MEOW
    MEOW --- ---
    THE_SECOND_GUY: ja to tak taky nosim ... ale ted mam hodinky s vazne velkym cifernikem a uz mi to je neprijemne
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    AUDIAC: hele to jsem taky nějak slyšel, to že vlastně vojáci začali nosit hodinky ciferníkem na vnitřní straně... zaprvý kvůli tý pušce a zadruhý i kvůli tomu aby byly víc chráněný před poškozenim, když se člověk prodírá nějakou džunglí apod...
    MEOW
    MEOW --- ---
    MORVAGOR: tak jako ty to komicky nosis na prave ruce, tak ja mam komicke predsudky .. kazda ves, jiny pes ... uplne zbytecna debata
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    hele nechcete se zklidnit?? jen jsme rekli ze nam noseni na prave prijde divne a nevhodne. hodte se do klidu, diky.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    BEEBLEBROX: jasně, vlastně vojáci nosili na vnitřní straně zápěstí... já věděl, že je nějakej takovej zvyk kvůli pušce. holt já jako levák zamířil imaginární puškou s levačkou na kohoutku a měl jsem jasno :)
    ale mám za to, že to mělo co do činění s korunkou, nebo to byla korunka na devítce... nechci zas kecat, vim kulový :)
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    MEOW: Ja se nevztekam, jen konstatuji. Neni muj problem, ze proti noseni hodinek na opacne ruce mas nejake komicke predsudky :)
    MEOW
    MEOW --- ---
    MORVAGOR: jezisi kriste co se vztekas? ja jsem tu jen vyjadrila svuj nazor na noseni hodinek na prave ruce ...
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    MEOW: Ze by to mohlo mit duvody zcela nesouvisejici s nejakym stylem a pozerstvuim te nenapadlo, vid?
    Ja je jako pravak nosim na prave od te doby, co jsem si je na ni prendal, kdyz jsem si zlomil za zapestim levou ruku a mel jsem ji v sadre. A uz jsem nikdy nejak nemel potrebu prendat si je nazpatek. Protoze je uplne jedno, na ktery ruce je vlastne clovek nosi. Koukat se muze na obe :) Jen si je teda sundavam v praci na praci s mysi, tam mi prekazi.
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    The TAG Heuer Mikrotimer
    http://vimeo.com/29563992
    MEOW
    MEOW --- ---
    KOUDY: ja vim ze to sou ty samy.. si to precti cely od zacatku i s gregiho postem ...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    sou to ty same..jen jine fotky..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam