• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a pochybuju ze by daly ponor do 50ti metru jako ty festiny, opakovane :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADCAT: to je fakt, ty by vydrzely 14 let :P
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DRAGON: <xmeda mode on> máš si koupit quartzky :) <xmeda mode off>
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ach jo, tak mi upadlo natahovaci kolecko k mym milovanym festinam, 7 let slouzily perfektne, good bye sweet prince, fnuk ;)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Nemá někdo? :)

    The Nixie Watch - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=u0xamRXGe1E
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    ROMMIE: Co treba Traser Super Sport Chrono Black toho casu v akci v Chronoshopu za 5400 s dani? Tritiove osvetleni jako bonus.
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    nekdo tip na hodinky podobnyho stylu do 10k? tyhle se mi hrozne libi, krokodyli kuze je nadherna, jenom jsem co do kvality strojku trochu neduverivej k EA, proto bych uvital nejaky dalsi moznosti

    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    GREGI: A to už mají zase v ČR zastoupení?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    GREGI: taky sem chtel ale nakonec eee .)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GREGI: Proste jednoho dne prestal ukazovat na sever a od ty doby poskakuje tam a zpet.
    GREGI
    GREGI --- ---
    tak nakonec tyhle swatche

    GREGI
    GREGI --- ---
    AXTHEB: tak jestli si lezl z kozenym pskem do veody tak to se pak nedivim:) a co ten kompas? jak odesel...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GREGI: Kdyz se v nich nebude koupat tak ten pasek asi vydrzi, nevim. Ja je nosil do bazenu;)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    než mi je kdysi ukradli, tak jsem Timexy měl a myslim, že to jsou dobrý hodinky, akorát nevím, jak to mají s těma řemínkama
    GREGI
    GREGI --- ---
    AXTHEB: ja je nechci, psal sem ze kamaradka hleda pro pritele darek... takze sou to shity jo?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GREGI: pocitej s tim, ze kompas se ti po roce rozbije a ze budes porizovat co pul/trictvrte roku novej reminek (a v cechach nikdo ten hnedej nema skladem, budou ti nutit cernej).
    GREGI
    GREGI --- ---
    tak asi tyhle... se mi fakt libej

    GREGI
    GREGI --- ---
    kamaradka chce koupit pritelovi hodinky do 3500k... nejake elegantnejsi sportovni analogy... napada vas jina znacka nes casio?
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    KUKLIK: urcite bych preferoval neco co ma dusi. Uz tu tusim probehlo pojednani o levnych kvalitnich hodinkach... automaty od TH jeste s tourbillonem = naramkovej porcelanovej trpaslik a myslim ze za stejny peniz poridis neco mnohem lepsiho.

    BEEBLEBROX: automatickej strojek s t. = 100% noname cina
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam