• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUPERMARIO: a to jako proc? dyt jsou to krasny hodinky. nerozumim tomu, co mi chces rict.
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    jako suvenyr dobrej, ale dat si dat na ruku nevim, nevim...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    budiz mi odpusteno, jednou si koupim original, az zas budu vydelavat penize a nebudu na cestovatelskym budgetu ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAK00LA: cece mas pravdu, ale ja sem za to strasne rad, protoze kombinujou presne ty dve veci, ktery mam na obou modelech rad, mam proste kliku :)
    jinak to jsou class A, coz znamena ze krome modelovy nesrovnalosti nepoznas, ze to jsou padelky (koudy odpusti fotky z kompaktu, ale jsou fakt velmi povedeny :)
    mam z nich proste radost, no, odpustte mi to kluci a holky :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nj sorry..sem si zahral na captaina obviouse :D
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    ty hodinky jsou ulitmatni prasopes, zkrizeny dva (resp. tri, pokud pocitam i to double chrono, co tam neni) modely...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    nepovidej.)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nejak v tom vidim fejky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZARA: IWC Yacht (a ted tyhle) jsou jediny hodinky, ktery mam rad s (presne timto) gumovym paskem, je totiz krasnej a velmi prijemnej :)
    Jinak na ostatnich se mi nelibi, krome na jednich Vostokach, potapecskych, ostatni nosim vzdy s kozenym, ale ja nejak ty kozeny IWCcka nemusim :)
    proste temahle se mi nekdo trefil fakt do vkusu, presne na miru, dokonce i velikosti :)
    ZARA
    ZARA --- ---
    DRAGON: draku, slint. paradne! akurat s tym remienkom nie som uplne stotoznena :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jsou krasny! :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    wow, hybrid mezi klasickejma Portuguese a Yacht Clubem s napisem RAttrapante bez funkce Rattrapante.) Dobra lidova tvorivost.)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dneska sem si udelal radost :)





    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    nove zajimave primky. jeste uplne nevim, co si o nich myslet.





    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY: mno, tak tyhle hodinky se mi teda skutecne nelibi....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a pochybuju ze by daly ponor do 50ti metru jako ty festiny, opakovane :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADCAT: to je fakt, ty by vydrzely 14 let :P
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DRAGON: <xmeda mode on> máš si koupit quartzky :) <xmeda mode off>
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ach jo, tak mi upadlo natahovaci kolecko k mym milovanym festinam, 7 let slouzily perfektne, good bye sweet prince, fnuk ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam