• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAK00LA: tak nechod okolo horký kaše a vysvětli mi to :))
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Jak pisu, kdyz neznas modely IWC, tak je to tezsi, ale ten napis na cifru to odhali jasne. To je jak kdyby tam bylo napsano automatic a byl to quartz.)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAK00LA: já je třeba neznám ..
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A ja doufal, ze takhle jasnej fake pozna vetsina lidi.) Jako nereknu, kdyz nekdo nezna modely IWC, ale ze to na ciferniku ma napis Rattrapante jako krava a ta druha vterinovka tam proste neni, to uz je drzost.)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON: jako nepoznal bych to , to je fakt , a co třeba vodotěsnost ? věříš u a classu na to že to má to ISO a ten standart co má mít ,.... nebo se s tim nekoupeš ..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEITHHSTER: ja vim, ale ja na ne ted nemam penize, cestuju po asii, az se vratim, tak si je koupim ;)

    jinak to prirovnani s rumem neberu, protoze (ja sem zrovna rumovej, heh) ten rum poznas okamzite, ale tema classA hodinkama nepoznas nic, proste mas na ruce neco, co se ti fakt libi a je to krasa se na ne koukat (jsou fakt velmi precizne zpracovany).

    ale chapu, ze kazdej mame svuj nazor, je to velky problem, ze zde sdilime jine nazory? jde o hodinky preci, kazdej mame radi ruzne ;)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SUPERMARIO: klidně jim naleju, když jim řeknu, že to není koňak, ale normální rum :)
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    GREGI: tai tady máš bližší info :)


    Obchodně-technická specifikace hodinek:
    Název hodinek: Caerus (Kajros)
    Typové značení: 98-119-450-00-1
    Strojek: PRIM, mechanický s automatickým nátahem, kal. 98, zlacený
    Pouzdro: průměr 43 mm, vyrobené z nerezové oceli 316L
    Povrchová úprava: kombinace broušených a pískovaných ploch
    Sklo: safírové
    Zadní víko: s průhledem na strojek, safírové sklo
    Řemínek: kožený, ručně šitý
    Balení: velká černá krabička, certifikát, garanční karta, papírová taška

    Cena základního modelu: 49.500,- Kč s DPH
    Možné individuální úpravy:
    Potisk průhledné části zadního víka včetně přípravy 2.650,- Kč s DPH
    Strojek PRIM kal. 98 bílý, PRIM kal. 94 bílý nebo zlacený 1.800,- Kč s DPH
    Úpravy číselníku – výhradně ve spolupráci s autorem designu. Individuální kalkulace.
    Pouzdro z drahých kovů. Individuální kalkulace.
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    SUPERMARIO: sou moc pekny, ale je to kua fejk.
    Nechci zadny flame, ale proste tim ze vemes tuzemak nalejes ho do lahve od dvacetiletyho konaku se znej konak nestane. Mas furt stejnou brecku za penize ktery by te stal aspon morgan... a to vse jen v lepsim pripade kuli hezky lahvi nebo v tom horsim kuli tomu aby si s ni byl taky nekde videt. Pochopil bych to jako srandu do supliku, rozlejvat kamosum bych to ale nechtel :D
    GREGI
    GREGI --- ---
    PRASOLET: absolutni bomba.. ty chci
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Teda a já myslel že máš origo ... no toto
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUPERMARIO: a to jako proc? dyt jsou to krasny hodinky. nerozumim tomu, co mi chces rict.
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    jako suvenyr dobrej, ale dat si dat na ruku nevim, nevim...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    budiz mi odpusteno, jednou si koupim original, az zas budu vydelavat penize a nebudu na cestovatelskym budgetu ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAK00LA: cece mas pravdu, ale ja sem za to strasne rad, protoze kombinujou presne ty dve veci, ktery mam na obou modelech rad, mam proste kliku :)
    jinak to jsou class A, coz znamena ze krome modelovy nesrovnalosti nepoznas, ze to jsou padelky (koudy odpusti fotky z kompaktu, ale jsou fakt velmi povedeny :)
    mam z nich proste radost, no, odpustte mi to kluci a holky :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nj sorry..sem si zahral na captaina obviouse :D
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    ty hodinky jsou ulitmatni prasopes, zkrizeny dva (resp. tri, pokud pocitam i to double chrono, co tam neni) modely...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    nepovidej.)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nejak v tom vidim fejky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZARA: IWC Yacht (a ted tyhle) jsou jediny hodinky, ktery mam rad s (presne timto) gumovym paskem, je totiz krasnej a velmi prijemnej :)
    Jinak na ostatnich se mi nelibi, krome na jednich Vostokach, potapecskych, ostatni nosim vzdy s kozenym, ale ja nejak ty kozeny IWCcka nemusim :)
    proste temahle se mi nekdo trefil fakt do vkusu, presne na miru, dokonce i velikosti :)
    ZARA
    ZARA --- ---
    DRAGON: draku, slint. paradne! akurat s tym remienkom nie som uplne stotoznena :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam