• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    Čeští olympionici dostanou speciální hodinky značky Prim za 18 tisíc | sport.ihned.cz -
    http://sport.ihned.cz/c1-53190280-cesti-olympionici-dostanou-specialni-hodinky-znacky-prim-za-18-tisic
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    BARA_ONLY_ONE: tomuhle bych dost věřil, po roce 1949 byly imho klasické cibule buržoazní přežitek
    Vyráběl Prim někdy kapesní hodinky? - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/8462-vyrabel-prim-nekdy-kapesni-hodinky/
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    ty diplomaty sou fakt podareny
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    DRAK00LA: Já prostě nevěřím, že PRIM přestal dělat kapesní hodinky.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    BARA_ONLY_ONE: jo, ale to jsou primky z ciny od ty ostravsky firmy, ne primky z novyho mesta (pravy cesky)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj všem. Před pár dny se mi při cestě domů stala menší nehoda v podnapilosti a jaksi jsem si rozcáknul sklíčko na svých JVD titanium.. Nic moc o těch hodinkách nevím. Mám je na běžné nošení, abych si neničil Swtche a Citizeny, ale už je mám hezkých pár let, byl to ještě k tomu dárek a chtěl bych je nechat spravit. Nevíte, kde mi sklíčko vymění, případně provedou i ostatní servis? Dost často se na při resetování zastavuje jinde, než na dvanáctce... Díkes

    DSC_0096.jpg (567480 B)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    DRAGON: fakt pěkný repliky.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    BARA_ONLY_ONE: kup si na ebay z ciny, za 2K tady v cechach kpupis stejne jen predrazeny cinsky
    DOT
    DOT --- ---
    skoda ze to ma jen mineralni sklo a je to quartz, to mi pak prijde za 10k celkem predrazeny, ikdyz hezky jsou...
    GREGI
    GREGI --- ---
    WHITERABBIT: tyhle jsou fakt super... skoro sem si je koupil ale v bile variante... myslim ze se pak hodej k mnohem vic vecem nez tahle zelena:)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WHITERABBIT: jak svítěj v noci ?
    WHITERABBIT
    WHITERABBIT --- ---
    tak jsem si udelal radost a poridil jedny sportovnejsi :)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEITHHSTER: prodejce rikal ze jsou na swimming, ale ne diving. Zkouset to ale nehodlam :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    no to je fakt velkej problem, asi je kvuli tomu hned vyhodim :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Rattrapante - melo by to mit dve vterinovky pro mereni dvou casu
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAK00LA: tak nechod okolo horký kaše a vysvětli mi to :))
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Jak pisu, kdyz neznas modely IWC, tak je to tezsi, ale ten napis na cifru to odhali jasne. To je jak kdyby tam bylo napsano automatic a byl to quartz.)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAK00LA: já je třeba neznám ..
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A ja doufal, ze takhle jasnej fake pozna vetsina lidi.) Jako nereknu, kdyz nekdo nezna modely IWC, ale ze to na ciferniku ma napis Rattrapante jako krava a ta druha vterinovka tam proste neni, to uz je drzost.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam