• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DRAGON: druhá řada druhý zleva jsou pěkný, ostatní jsou takový... no.. nelíbí se mi tolik...
    JOPS
    JOPS --- ---
    DRAGON: nevybral bych si ani jedny, ale když bych měl pistol u hlavy tak bych vzal ty vpravo nahoře :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kluci a holky, tak poradte, jaky byste si koupili Tide Chart hodinky? Jsou to stovkovy (USD) investice, takhle nehledet moc na kvalitu (cimz nechci rict, ze nektery nejsou kvalitni, treba ty Titanovy ripcurly jsou luxus), ale ja si rikam, ze v tomhle se nemusi clovek moc pachtit za cenou, spis za designem, ktery se vam zdaj nejlepsi plážovky? :)


    GREGI
    GREGI --- ---
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    fake. 100m vs 300.. foto nekde z netu..
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    na aukru nejakej frajer prodava submarinery za 5000, tvrdi mi, ze to prej neni fake, ale nema jenom zarucak a krabicku, tak to prodava takhle nekompletni zalevno... zkuste to nekdo checknout :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ELDERIK: spis sem myslel neco jako nejakou chemii... protoze ta kuze se sice neznicila, ale dostala se do stavu, ze to byl fakt ekl..

    a certina ocelovej pasek .. 4000.... ehm.. kozenej litr...
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    KALIBAN: U koženýho řemenu je imho hlavní co nejdřív pořídit překlápěčku nebo motýla ;-) . Zbytek už záleží jen na kvalitě kůže.

    kvalitní hodinky, řemeny a příslušenství k hodinkám | CHRONOSHOP.cz
    http://www.chronoshop.cz/katalog.php?pmi=96
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MAte nekdo nejakej typ, jak se starat o kozeny reminky? krapet me u certin pulroku a pasek v hajzlu nepotesilo... ted mam novej tak dumam co s nim..
    GREGI
    GREGI --- ---
    SUPERMARIO: naaadhera
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MORVAGOR: dik mrknu.

    Od vestalu se mi strasne libej btw tyhlety
    Amazon.com: Vestal Men's ZR3008 ZR-3 Chronograph Black Minimalist Watch: Vestal: Watches
    http://www.amazon.com/Vestal-ZR3008-Chronograph-Black-Minimalist/dp/B0039YKZI6

    ale maj to spatne nafoceny, jsou kompletne cely black matt, jen se jim tam odrazil blesk
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    DRAGON: Jeste muzes zkusit Vestal Brig Tide, na ty davaj lidi dobry reference a nestojej o tolik vic, nez Lodowny.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MORVAGOR: aha, to nema logiku, jasny :) takze ripcurly, co se da delat (jsou dvakrat drazsi)
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    DRAGON: Ja se o ty Nixon Lodow taky zajimal, ale na netu jsem se dohledal, ze ta jejich vodotesnost je chaba a jdou pri pouzivani ve vode jdou relativne brzo do kytek. A i ty, co mel v Sagres nas instruktor byly mirne zamlzeny, takze do nich spis nepujdu, protoze hodinky pro surfare, co nejsou vodotesny, to je trochu zvraceny :)
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MALER: v poho, appsku mam ( lepsi je MSW) ale telefon proste neni vzdy na signalu a casto jej nechytnu cely den. Proto chci mit info hned na ruce nezavisle na gsm nebo internetu..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AUDIAC: na tidu si nemas co pamatovat, protoze se to denne hybe o hodinu. Takze ty hodinky jsou k tomu, ze rano v 6 rozlepis oko a podivas se jestli ma cenu vstat a jit voskovat aniz bys musel hledat v Rip Curl Tide Chart knizecce :))
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DRAGON: par let zpatky meli asi 5 modelu analogovejch a dva digi, ale uz to koukam dost omezili. ono kazdej druhej uz ma na to app v iphonu a beztak vetsinou surfujes delsi dobu v jedny lokalite, takze si to zhruba pamatujes...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AUDIAC: jj, uz sem pohledal, sice nejsou moc pekny, ale tak zase by se mi dost hodily.Dik za info ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam