• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TYET
    TYET --- ---
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: ano, protože ti jde jenom o to hezký zpracování, ale vůbec ne o funkci....
    přijdeš mi jak nějakej hipster, kterej nosí prázdný obroučky brejlí jenom proto, že mu to vylepšuje image
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    mam automaty a nez jdu zae do prace, tak se mi stejne dycky zastavej. tak je znovu seridim, neveme to vic nez minutu.
    na sekundy nejedu, nezajima me to. stejne chodim zasadne pozde :-)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: protože vnímam hodinky jako součást těla, je to další orgán na mý levý ruce, bez precizního času se neobejdu a když už, tak můžou i skvěle vypadat...
    proč ty sem lezeš, když hodinky vůbec nepoužíváš k měření času? si jdi do nějakýho módního klubu, ne?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Shodil jsem se tim, ze mam rad hezky zpracovany mechanicky hodinky?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: ok, to ti uznávam, já taky rád koukam na složitý mechanismy jak se hejbou...
    ale: THE_SECOND_GUY ?
    tim ses fakt shodil....
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Prosimte, proc vubec lezes do auditka o hodinkach?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Souvislost mezi "poslechnu si rotor" a "seřídím je" žádná není. Baví mě koukat se na strojek, baví mě ta mechanická preciznost...
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: ty opravdu nenosíš hodinky kvůli tomu, abys věděl kolik je?
    tak proč je teda vůbec nosíš?
    kvůli stylu? to je fakt celkem ubohý, nemyslíš?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: Ty.
    "Poslechnu si rotor, seřídim je a pokocham se..."
    Celkem pozérský vyjádření.... poslech rotoru (třeba i klidně statoru) je k ničemu, seřízení stejně musíš dělat podle jinejch, přesnějších hodin a to kochání už je naprosto stejný... prostě se kocháš tim jak ti jezdí ručičky, nebo co to má znamenat....
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A hodinky opravdu nenosím kvůli tomu, abych naprosto přesně věděl, kolik je hodin. Prej póza.))
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Kdo rikal, ze je serizuju podle poslechu?.))
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: lol, fakt bych chtěl vidět jak někdo podle poslechu přesně ví o kolik ty hodinky seřídit....
    zlatej quartz náhodou, tam je jistota, že při stálym napětí jsou ty kmity prostě pořád stejný, skoro se stejnou přesností jako atomový hodiny.... nebo rozhodně s větší přesností než nějaká mechanická pružina z kovu kterej podlejhá všem možnejm fyzikálnim vlivum z venčí....
    to co jsi napsal je fakt jenom póza...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A to je prave to, co na hodinkach mam rad. Poslechnout si rotor, seridit je, pokochat se... Bezduchej quartz fakt ne...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DAVIDOWITCH: já jsem si je pořídil a pokud nejseš nějakej fajnšmekr, ale chceš jen pěkný hodinky, tak se to nevyplatí, protože jednou tejdně je budeš muset seřizovat, tzn. je s tim spousta sraní
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DAVIDOWITCH: nenech se přemluvit do automatů
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    GREGI: hezký sice jsou , ale to je tak vše .
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Rad bych to drzel ve ctyrmistnych sumach.
    GREGI
    GREGI --- ---
    DAVIDOWITCH: nahod cenovou relaci:) to u hodinek dela hodne;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam