• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    DOT: to by me zajimalo kde se vzal ten podivnej jakoby "konzervativni" nazor ze hodinky maj bejt jedinej sperk kterej by chlap mel nosit. nikdy to tak nebylo a je to uplna picovina
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DOT: me zas prijde ujety, ze by hodinky mely bejt striktne poza "cum vole automaty za stolitru" kdyz hodinky, ktery se ti budou libit a muzou pro tebe bejt sperk, muzou bejt klidne digitalky z dealextremu, protoze se ti libej... takze prave proto mi prijde haneni baterkovejch cehokoliv, ze si mirne protirecis ne?
    DOT
    DOT --- ---
    MADCAT:
    samozrejme ze jsou, jen me mrzi v tomto auditku cist nazory, ze hodinky musi byt striktne funkcni zalezitost. hodinky jsou i sperk, jak uz tu milionkrat padlo, jediny ktery by chlap mel nosit. A zda se mi ze todle proste majitele digitalnich casii moc jako argument neberou. Pak se tu clovek docte haneni automatu...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    GREGI: tohle bych na sebe nevzal ani na diskoteku Brno venkov.
    GREGI
    GREGI --- ---
    DRAGON: ja vim:) ale premejslim ze si to za ty 300 koupim jen pro zvedavost:)) jako za ty prachy kdby to vydrzelo mesic tak je to dobry:D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GREGI: strasnej shit za 20 USD z Deal Extreme, nebrat ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    neni moje ruka ani hodinky:)
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DRAGON: tohle je nejklasictejsi rolex snad, tak nevim jak moc jsi je zkoumal, ze je apriori odmitas.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    SUPERMARIO: Klasicky Suby stoji cca 150, tady to bude 180-200K, ale u nas nepujdou sehnat, Rolex tyhle hovadinky (PVD) nedela, je to prace jinejch firem...
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    MALER: Jo, na ty jsem koukal, jen by jeste mohly stat pulku, jako tyhle :) Ale asi si je casem poridim, vypadaj festovne.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MORVAGOR: jj to chápu , ja sem psal na microtec a oni mi napsali ze kdyby se to stalo tak jim to mám poslat zpet a i kdyz to nebude v zaruce to nebude to stat tolik money . . nekd etoho majla mam ..
    MALER
    MALER --- ---
    MORVAGOR: maj variantu (myslim ze Commander Pro), ktera ma telo i lunetu z titanu.
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    KEITHHSTER: Aha. Ja mam prave nejradsi bezudrzbove hodinky, kde ten kartacek neni potreba :)
    KEITHHSTER: Ja s tou pryskyrici nemam tak dobry zkusenosti, mam Marathony z neceho podobnyho a ustip se mi po nejakem padu jeden roh, coz by se mi u ocele nestalo. Kdyby to pouzdro bylo cely z oceli, dal bych si to libit, ale zrejme budu jit do neceho jako TSAR.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    verze automat extreme pro


    v noci foto nemám ale tohle je asi nejpodobnejsi skoro to tak je . ( je to better )



    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MORVAGOR: jinak to je sklolaminátová pryskiřice - proti magnetismu ( zvyseny iso = vetsi gaus resist) , luneta je titanová a pouzdro je 19ctka ocel .

    vycházim ze spektrální zkoušky iontovym kladivem z práce .. )
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    JOPS: tusis cenu?
    KEITHHSTER: pekny! ukaz za tmy :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DOT: hele a quartzky a digitalky nejsou hodinky? tak buď někdo přejmenujte auditko s tím, že se tu smí diskutovat jenom o mechanikách, anebo si podobný výlevy nech na doma...
    DOT
    DOT --- ---
    DRAK00LA:
    krasny pilotky. prijemne tu neco podobneho videt, posledni dobou mam pocit, ze je to auditko o strojcich na baterky, hnusnejch digitalkach, nebo o super "k nerozeznani" fake skvostech. hanba
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MORVAGOR: chytá ale ne extrémě . pouzivam zubní kartáček za 30 kč .)
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    KEITHHSTER: A nechyta se do pouzdra z boku spina? Me prijde, ze ty odlehcovaci dutiny az na ocelovy pouzdro museji pritahovat prach jak magnet, ne?
    Kdyz koukam na fotky, co jsou na chronoshopu k tomuhle modelu...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---

    moje nyní jediná láska ...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jj, jsou pekny, vy blazni ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam