• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JOPS
    JOPS --- ---
    SUPERMARIO: uf, to zni uz trochu lip :))))
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    JOPS: 100 za rok, 300 mio maj obrat i z jinejch znacek
    JOPS
    JOPS --- ---
    SUPERMARIO: to jako fakt ?

    100 kousku hodinek Patek Philippe za rok ? A jako jedny hodinky v prumeru 3 000 000 Kc ??? No to mi po**r zada :)))
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KEITHHSTER: Analog, kožený řemínek, tenké, ale masivně vypadající s velkým prům. ciferníku, pokud možno těžší :-)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON: hele v pohode , svoje sem ti napsal , nevidim na tom nic zlyho jen doufam ze se nedockam repliky traseru :D by to asi nebylo tritium :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    CERMINEK: styl ... analog digital ..
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    zaujala mne statistika pro CR federation of swiss watch:
    -41% dovezenych hodinek v 2010 a +37% narust jejich celkove hodnoty = do CR se vozi skoro o polovinu min hodinek ale celkove o skoro 40% vic penez soucasne. Prumerna cena hodinek je tak skoro 4x drazsi.

    Patek Philippe tu jen v Carollinum prodaj pry 100 za rok s celkovym obratem kolem 300 mio.

    Zdroj aktualni Forbes
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj všem... před nedávnem jsem tu psal dotaz ke svým hodinkám JVD, ten sice zůstal nezodpovězen, ale řeším ted jinou otázku.. Nové hodinky ;) Jsem ale low money a potřebuji nějaký pěkný kousek na běžné nošení (strop 3k)... Máte nějaký tip na výrobce cena/výkon?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Pro me je taky IWC cil hodinkovy cesty.) Tyhle jsou sice lehce preplacany, ale prijde, ze oproti treba Big Pilotum Perpetual se s tim poprali lip... Zbytecnejch informaci je tam plno, ale tyhlo modely jednou na co nejvetsi pocet komplikaci.)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAK00LA: pro mne nr. 1 firma ve svete hodinek, ale musim rict, ze tyhle mi prijdou dost preplacany. Je tam par zcela zbytecnejch informaci/fci..
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    La Cote des Montres : Shooting de la montre IWC Portugaise Quantième Perpétuel Dubail Édition Limitée
    http://www.lacotedesmontres.com/actu/Shooting-de-la-montre-IWC-Portugaise-Quantieme-Perpetuel-Dubail-Edition-Limitee-No_8325.htm
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DAVIDOWITCH: ja nijak A fejky nepropaguju, jen sem byl na miste, kde mely hodinky od originalu k nerozeznani (ted nemyslim ty moje IWC) tak mi prislo ze nezkazim nic tim, kdyz sem par fotek hodim. A evidentne taky ze jo. Sice sem asi tri chlapci napsali, ze sem u nich idiot (vas boj, panove), na druhou stranu sem mel v poste celkem dost ohlasu se zajmem, takze mam pocit, ze sem neudelal zle ;)
    DOT
    DOT --- ---
    DRAK00LA:

    vsak ja souhlasim, nic jineho nez to co jsi napsal jsem v podstate nemyslel.

    btw: ty oblekovky Archimede budu kupovat otcoj, jen asi spis s hnedym reminkem.
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Manzetovy knofliky zapominate.


    DRAK00LA: Diky, kouknu. A asi se budu muset smirit s myslenkou, ze viditelnej strojek k obleku nepatri...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    JOPS
    JOPS --- ---
    HOBORG: kdyz ma chlap jinej nez snubni prsten, tak si taky o nem myslim sve :)))

    jeste retizek na krk. Jinak fakt netusim co vic by mel chlap na sobe mit....
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    DOT: to by me zajimalo kde se vzal ten podivnej jakoby "konzervativni" nazor ze hodinky maj bejt jedinej sperk kterej by chlap mel nosit. nikdy to tak nebylo a je to uplna picovina
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DAVIDOWITCH: A at se tady jenom nehadame:)

    K obleku mi prijdou velmi slusny tyhle Edox, v quartzu se do ctyr mist vejdes:)
    Cernej cifr:
    http://www.hodinky-koscom.cz/cz/edox-70162-3-nin

    Bilej cifr:
    http://www.hodinky-koscom.cz/cz/edox-70162-3-ain


    Pokud bys chtel automaty, muzu urcite doporucit Chronoshop, pomerne slusnej vyber a skvelej pristup. K obleku konkretne treba ARchimede Arcadia (mlada firma, ale velmi slusne zpracovany s osvedcenym ETA strojkem...)
    http://chronoshop.cz/katalog.php?pmi=83

    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN:
    DOT:
    Ale tady snad "cum vole, automaty za 100 litru" nikdo nepropaguje, ne? Ano, existuje rada lidi, ktery si koupi Breitlingy za 150K jenom aby bylo videt, ze na to maji, ale ty opravdu neuznavam. Proto mi prislo zvlastni, ze na me tak vyjeli, kdyz jsem napsal, ze rad hodinky seridim a podivam se na strojek. Nekdo jezdi na kole za 100K, nekdo lita s drahejma RC letadylkama, ja mam rad automaticky hodinky. Obdivuju je, ctu si o nich knizky, nosim je. Nevim, co je na tom k nepochopeni...
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Apropo, "A" faky jsou apriori zlo, pro ucel porizeni si hodinek na ruku? (Nemyslim ze se v dohledny dobe budu potkavat s nekym, kdo by mne podle nich hodnotil)
    DOT
    DOT --- ---
    KALIBAN:
    ja nehanim baterkove cokoli, proc taky. A prave to o striktni poze "cum vole mam automaty za stolitru" to se tady nikdy nedelo. Reagoval sem predevsim na to, ze sem byl zvykly si tady prohlizet obrazky krasnych hodinek. Kvalitnich hodinek. Ne plastovych digitalek, hodinek z dealextreamu (mimochodem ty muze za sperk povazovat opravdu jen masochysta) nebo v horsim pripade "A" faku co sem hazi Dragon...

    ale proti gustu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam