• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    JOPS
    JOPS --- ---
    HOBORG: kdyz ma chlap jinej nez snubni prsten, tak si taky o nem myslim sve :)))

    jeste retizek na krk. Jinak fakt netusim co vic by mel chlap na sobe mit....
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    DOT: to by me zajimalo kde se vzal ten podivnej jakoby "konzervativni" nazor ze hodinky maj bejt jedinej sperk kterej by chlap mel nosit. nikdy to tak nebylo a je to uplna picovina
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DAVIDOWITCH: A at se tady jenom nehadame:)

    K obleku mi prijdou velmi slusny tyhle Edox, v quartzu se do ctyr mist vejdes:)
    Cernej cifr:
    http://www.hodinky-koscom.cz/cz/edox-70162-3-nin

    Bilej cifr:
    http://www.hodinky-koscom.cz/cz/edox-70162-3-ain


    Pokud bys chtel automaty, muzu urcite doporucit Chronoshop, pomerne slusnej vyber a skvelej pristup. K obleku konkretne treba ARchimede Arcadia (mlada firma, ale velmi slusne zpracovany s osvedcenym ETA strojkem...)
    http://chronoshop.cz/katalog.php?pmi=83

    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN:
    DOT:
    Ale tady snad "cum vole, automaty za 100 litru" nikdo nepropaguje, ne? Ano, existuje rada lidi, ktery si koupi Breitlingy za 150K jenom aby bylo videt, ze na to maji, ale ty opravdu neuznavam. Proto mi prislo zvlastni, ze na me tak vyjeli, kdyz jsem napsal, ze rad hodinky seridim a podivam se na strojek. Nekdo jezdi na kole za 100K, nekdo lita s drahejma RC letadylkama, ja mam rad automaticky hodinky. Obdivuju je, ctu si o nich knizky, nosim je. Nevim, co je na tom k nepochopeni...
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Apropo, "A" faky jsou apriori zlo, pro ucel porizeni si hodinek na ruku? (Nemyslim ze se v dohledny dobe budu potkavat s nekym, kdo by mne podle nich hodnotil)
    DOT
    DOT --- ---
    KALIBAN:
    ja nehanim baterkove cokoli, proc taky. A prave to o striktni poze "cum vole mam automaty za stolitru" to se tady nikdy nedelo. Reagoval sem predevsim na to, ze sem byl zvykly si tady prohlizet obrazky krasnych hodinek. Kvalitnich hodinek. Ne plastovych digitalek, hodinek z dealextreamu (mimochodem ty muze za sperk povazovat opravdu jen masochysta) nebo v horsim pripade "A" faku co sem hazi Dragon...

    ale proti gustu...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DOT: me zas prijde ujety, ze by hodinky mely bejt striktne poza "cum vole automaty za stolitru" kdyz hodinky, ktery se ti budou libit a muzou pro tebe bejt sperk, muzou bejt klidne digitalky z dealextremu, protoze se ti libej... takze prave proto mi prijde haneni baterkovejch cehokoliv, ze si mirne protirecis ne?
    DOT
    DOT --- ---
    MADCAT:
    samozrejme ze jsou, jen me mrzi v tomto auditku cist nazory, ze hodinky musi byt striktne funkcni zalezitost. hodinky jsou i sperk, jak uz tu milionkrat padlo, jediny ktery by chlap mel nosit. A zda se mi ze todle proste majitele digitalnich casii moc jako argument neberou. Pak se tu clovek docte haneni automatu...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    GREGI: tohle bych na sebe nevzal ani na diskoteku Brno venkov.
    GREGI
    GREGI --- ---
    DRAGON: ja vim:) ale premejslim ze si to za ty 300 koupim jen pro zvedavost:)) jako za ty prachy kdby to vydrzelo mesic tak je to dobry:D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GREGI: strasnej shit za 20 USD z Deal Extreme, nebrat ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    neni moje ruka ani hodinky:)
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DRAGON: tohle je nejklasictejsi rolex snad, tak nevim jak moc jsi je zkoumal, ze je apriori odmitas.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    SUPERMARIO: Klasicky Suby stoji cca 150, tady to bude 180-200K, ale u nas nepujdou sehnat, Rolex tyhle hovadinky (PVD) nedela, je to prace jinejch firem...
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    MALER: Jo, na ty jsem koukal, jen by jeste mohly stat pulku, jako tyhle :) Ale asi si je casem poridim, vypadaj festovne.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MORVAGOR: jj to chápu , ja sem psal na microtec a oni mi napsali ze kdyby se to stalo tak jim to mám poslat zpet a i kdyz to nebude v zaruce to nebude to stat tolik money . . nekd etoho majla mam ..
    MALER
    MALER --- ---
    MORVAGOR: maj variantu (myslim ze Commander Pro), ktera ma telo i lunetu z titanu.
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    KEITHHSTER: Aha. Ja mam prave nejradsi bezudrzbove hodinky, kde ten kartacek neni potreba :)
    KEITHHSTER: Ja s tou pryskyrici nemam tak dobry zkusenosti, mam Marathony z neceho podobnyho a ustip se mi po nejakem padu jeden roh, coz by se mi u ocele nestalo. Kdyby to pouzdro bylo cely z oceli, dal bych si to libit, ale zrejme budu jit do neceho jako TSAR.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    verze automat extreme pro


    v noci foto nemám ale tohle je asi nejpodobnejsi skoro to tak je . ( je to better )



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam