• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    KEITHHSTER: proto na rizikovy akce beru hamiltny x-wind ktery slouzej jako naramkovy kladivo :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SUBTITLES017: hh , ne ale divil jsem se když jsem se probudil že ani jedna trubka neni hejbla nebo ulomená ... test accepted:)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KEITHHSTER: vypustil jsi na ne uspavaci plyn z hodinek?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    poslušne hlásím ze jsem se vcera ostře porval a sejmul dva pěkný týpky - trasery přežily ! banger ! :D
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    TWISTRABBIT: ty jsem si p.t. publiku nedovolil nabídnout
    ale u té krabičky snad tolik na značce nesejde:-)
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    kdyby náhodou někdo potřeboval
    Natahovač automatických hodinek z e-shopu Tchibo.cz
    http://www.tchibo.cz/Natahovac-automatickych-hodinek-p400010261.html
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAGON: tak ono u Portuguese je to udelany vcelku decentne, navic urezany jsou jenom nejaky modely. Ale treba u Spitfire je to uplne priserny...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAK00LA: ty asi nebudes fanousek IWC hodinek, co? :)
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    _ALBETH_: me se libi, ale nevim proc je mi ta znacka takova nesympaticka
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    _ALBETH_: mně se libi hodinky, ale nelibi se mi ta cisla.. to pismo jakym jsou.. a samozrejme useknuta sestka by mě taky vadila.. :))
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    _ALBETH_: škoda, že nemají designově střídmější ručičky
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Me tam nejak rusi ta useknuta sestka...
    _ALBETH_
    _ALBETH_ --- ---
    líbí? nelíbí?
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SUPERMARIO: hodinkovnici jsem kupoval v Tchibu za nejakych 500 Kc :-)))...proskleny viko a potazena nejakou kozenkou...naprosto dostacujici a za super koruny :-)
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    KAZAAM_32: nejvic me zaujala krabice, nedavno sem kupoval kamaradovi k narozkam nataceci almaru na automaty, ale tohle se mi zda hezci, az teda na to ze musis porad prerizovat a natacet :) koupeno nekde v cr?
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KAZAAM_32: jinak sorry za kvalitu fotky, bylo to teď rychle foceno jabkem :)
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    Tak já se taky přidávám se svým studentským kvartetem :-) ... nic moc, co stojí vlastně za zmínku jsou Beobachtungsuhr od Steinhartu s prosklenym dýnkem a pohledem na Unitas 6497 ... jinak víc nosim ty Jaguary (J629) na kovovym tahu. Ty s tim Gčkem jsou Guess a jsou to moje první analog. hodinky, co jsem dostal za přijetí na SŠ. Festiny vzadu nestojej za zmínku, skoro je nenosím :-))

    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    nevim, jestli jsem je sem daval, ale jedny moje primky.

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    pro otce hodinky - podminka vyskomer a rucickove ... do 10ti tisisc rekneme?

    hodte pls nejake tipy ... dik moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam