• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    pro otce hodinky - podminka vyskomer a rucickove ... do 10ti tisisc rekneme?

    hodte pls nejake tipy ... dik moc
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Hele hledam typ na nekovovy pekny damsky hodinky... takovy ty psychoplastovy hnusy co sem zatim potkal me nebavej.. neco stylovyho.. ale plastovyho (alergie na kovy)
    nemate nekdo nejakej typ, kam se treba podivat?
    MALER
    MALER --- ---
    PERGL: Osklive hodinky na osklivych fotkach? :D
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    PERGL: :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    PERGL: boha jeho :) tak ty se mi teda tak nejak nelibej :))))
    PERGL
    PERGL --- ---
    omlouvám se za spam ale kdyby se někomu zalíbily:)

    Luxusní hodinky GUESS SWAROVSKI pův. cena 4 890 Kč (1949100398) - Aukro - Aukce OnLine
    http://aukro.cz/show_item.php?item=1949100398
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TANTRAMAN: Stowa Marine ist meine liebe :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    ASAWA: taky zalezi, kolik chces do pritele investovat :-)

    design, ktery popisujes maji treba tyhle, http://www.stowa.de/lshop,shopstart,13211030885466,en,1321103088-5466,,,,,.htm
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ASAWA: rada od pana zni... ze by to chtelo aspon zhruba vedet.. co se mu libi... protoze me osobne by treti v obou radach radost udelaly, ale mel bych je na ruce trikrat do roka na nejaky spolecensky akci, protoze mam rad spousty malejch ciferniku a picovinek.. znacka mi taky nic nerika jinak
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ASAWA: značku neznám, ale mně by udělaly celkem radost trojky v každé řadě
    ASAWA
    ASAWA --- ---
    potřebovala bych radu...hlavně od pánů! :)
    chci koupit příteli hodinky (protože moc nevim, co by se mu líbilo, vybírám spíš zatim to, co se líbí mně) a zaujaly mě hodinky Boccio... máte s tím nějaké zkušenosti? jsou kvalitní? vydrží?
    chtěla bych spíš něco elegatnějšího, bez spousty malých ciferníčků, ručiček a ukazatelů a zatím mě zaujaly tyhle, co si o tom myslíte, díky:


    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    stejně to nekupujou češi ale mongolové
    JOPS
    JOPS --- ---
    SUPERMARIO: uf, to zni uz trochu lip :))))
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    JOPS: 100 za rok, 300 mio maj obrat i z jinejch znacek
    JOPS
    JOPS --- ---
    SUPERMARIO: to jako fakt ?

    100 kousku hodinek Patek Philippe za rok ? A jako jedny hodinky v prumeru 3 000 000 Kc ??? No to mi po**r zada :)))
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KEITHHSTER: Analog, kožený řemínek, tenké, ale masivně vypadající s velkým prům. ciferníku, pokud možno těžší :-)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON: hele v pohode , svoje sem ti napsal , nevidim na tom nic zlyho jen doufam ze se nedockam repliky traseru :D by to asi nebylo tritium :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    CERMINEK: styl ... analog digital ..
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    zaujala mne statistika pro CR federation of swiss watch:
    -41% dovezenych hodinek v 2010 a +37% narust jejich celkove hodnoty = do CR se vozi skoro o polovinu min hodinek ale celkove o skoro 40% vic penez soucasne. Prumerna cena hodinek je tak skoro 4x drazsi.

    Patek Philippe tu jen v Carollinum prodaj pry 100 za rok s celkovym obratem kolem 300 mio.

    Zdroj aktualni Forbes
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj všem... před nedávnem jsem tu psal dotaz ke svým hodinkám JVD, ten sice zůstal nezodpovězen, ale řeším ted jinou otázku.. Nové hodinky ;) Jsem ale low money a potřebuji nějaký pěkný kousek na běžné nošení (strop 3k)... Máte nějaký tip na výrobce cena/výkon?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam