• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ELDERIK: díky

    DRAGON: u čuráka myslíš koscom?
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    FEDAJKIN: Pokud budeš nakupovat "lepší" hodinky (plácnu kolem 100000 Kč) a budeš nakupovat přímo u výhradního dodavatele do ČR, tak to budeš mít +- za ceny srovnatelný s nejlevnějšíma zahraničníma značkovejma shopama (nepočítám shopy přímo ve Švícarsku). V našich kamenných prodejnách si připočti tak 20 až 30%. Na ebay můžeš a nemusíš dostat originály, ale pokud máš štěstí, můžeš mít dost dobrou cenu. Pokud bys bral stránky typu chrono24, tak tam se dá sehnat ledacos (většinou starší modely) za slušný ceny. Nikdy sem tam ale nenakupoval ;-) .
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Jen informativně - u lepších hodinek se vyplatí hledat v zahraničí (protože u nás v banánově klasicky napálený) nebo jakžtakž ok?
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    TWISTRABBIT: Skeleton hodinky se mi libej, ale tise doufam ze najdu nejaky znackovejsi..
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    KEITHHSTER: proto na rizikovy akce beru hamiltny x-wind ktery slouzej jako naramkovy kladivo :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SUBTITLES017: hh , ne ale divil jsem se když jsem se probudil že ani jedna trubka neni hejbla nebo ulomená ... test accepted:)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KEITHHSTER: vypustil jsi na ne uspavaci plyn z hodinek?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    poslušne hlásím ze jsem se vcera ostře porval a sejmul dva pěkný týpky - trasery přežily ! banger ! :D
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    TWISTRABBIT: ty jsem si p.t. publiku nedovolil nabídnout
    ale u té krabičky snad tolik na značce nesejde:-)
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    kdyby náhodou někdo potřeboval
    Natahovač automatických hodinek z e-shopu Tchibo.cz
    http://www.tchibo.cz/Natahovac-automatickych-hodinek-p400010261.html
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAGON: tak ono u Portuguese je to udelany vcelku decentne, navic urezany jsou jenom nejaky modely. Ale treba u Spitfire je to uplne priserny...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAK00LA: ty asi nebudes fanousek IWC hodinek, co? :)
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    _ALBETH_: me se libi, ale nevim proc je mi ta znacka takova nesympaticka
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    _ALBETH_: mně se libi hodinky, ale nelibi se mi ta cisla.. to pismo jakym jsou.. a samozrejme useknuta sestka by mě taky vadila.. :))
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    _ALBETH_: škoda, že nemají designově střídmější ručičky
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Me tam nejak rusi ta useknuta sestka...
    _ALBETH_
    _ALBETH_ --- ---
    líbí? nelíbí?
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SUPERMARIO: hodinkovnici jsem kupoval v Tchibu za nejakych 500 Kc :-)))...proskleny viko a potazena nejakou kozenkou...naprosto dostacujici a za super koruny :-)
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    KAZAAM_32: nejvic me zaujala krabice, nedavno sem kupoval kamaradovi k narozkam nataceci almaru na automaty, ale tohle se mi zda hezci, az teda na to ze musis porad prerizovat a natacet :) koupeno nekde v cr?
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KAZAAM_32: jinak sorry za kvalitu fotky, bylo to teď rychle foceno jabkem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam