• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LUCIANA: treba ty merciery co mam mi k obleku prijdou celkem fajn.



    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LUCIANA: mrknul bycch po znacce IWC, tusim by se tam dalo neco objevit... mozna v tag heurech decentni hodinky budou taky.

    automatik je vyrazne vetsi technicka atraktivita.. rozpocet uz na to je.. me osobne to naprosto unika proc bych musel vyplaznout petinasobek jen za to, ze nemam v hodinkach baterku.. ale je o stylu.

    k obleku bych sel cestou kozenyho pasku
    objednavat pres net.. odkud treba ? u hodinek pres nejakejch deset tisic bych se treba ebay celkem bal...
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Potrebovala bych pritelovi koupit nejaky pekny hodinky, do prace k obleku, ma docela stihly zapesti, tak by nemely byt moc masivni. Nic preplacanyho, urcite ne zlata barva. Rozpocet tak max. 2k EUr. Pokud mate nejakej tip, tak uvitam.
    Kazdopadne hlavne jsem se chtela zeptat, jestli je lepsi pasek kozenej/kovovej, chrono nebo automatik a pak jestli je to ok objednavat nekde pres net, protoze jsem obesla nejaky obchody a nenasla jsem nic rozumnyho. Jsem hodinkovou modou nepoznamenana, takze diky za rady.
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    MUSTAFA: v cem jsou junghans min pohodlny?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    MADCAT: GW-3000BD
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MUSTAFA: kterej to je model? nějak je nemůžu v eshopech najít.. anebo se už nedělají...
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    ale jsou pohodlnější než junghans mega 1000 a tak je budu alespon rok nosit :)
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    DRAGON: souhlas :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MUSTAFA: jsou porad jeste fujtajbl, ale tyhle nejsou aspon zas taak moc fujtajbl :))
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    místo casio by se to mělo jmenovat asijo.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    MUSTAFA: paradni
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    ROMMIE: podobnejch chronographu jsou mraky, jakej mas cenovej limit?
    NIKTOS26
    NIKTOS26 --- ---
    ROMMIE: tak tieto su paradne
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    takže jdem teď do těch Casií ? :)

    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    MADCAT:
    TWISTRABBIT:
    DRAK00LA: presne, ja s tou znackou mam tezkej problem, ale nevim co to je, nemuzu najit jiny, ktery by se mi takhle libily
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MUI: nemas digitalky? :))
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Nehlede na to, ze kvalitativne na tom budou vyssi modely od Casia lip...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    MADCAT: přesně, takhle člověk ze sebe dělá dobrovolně albánce
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ROMMIE: tyhle jsou hezčí, ale tu "značku" bych asi skousával těžko.... já ty hodinky od "hadrářů" moc nemusím, to už fakt radši casio, ti si aspoň na nic nehrajou...
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    tyhle jsou stejne nejlepsi

    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    tohle bych mohl!
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    DRAGON: tak pokud uz je neprodava...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam