• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    tohle bych mohl!
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    DRAGON: tak pokud uz je neprodava...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    fakt? cikrawo, to bych snad napsal na vedeni, protoze urcite bude oficial retailer a v takovym pripade by mel prijimat vsechny hodinky do opravy a posilat je na HQ a tam to posoudi... to je dobrej smejd :(
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja sel nakonec jinam..u dusaka mi je prave odmitli opravit..:D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nez chodit k Dusakovi na opravu a platit mu jeho jesitny desatek, za to ze sis dovolil si je nekoupit u nej, tak to bych si byt tebou radsi sed do auta a udelal si vylet do Vidne nebo Drazdan.
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    bud rad, ze to bude v dobrejch rukou :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KEPASO: baterky ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    navic sem mel moznost podrobneji zkoumat nove modely casio v Bangkoku v oficialnim krame a prijde mi ze jejich build je docela shitovej. (cary na plastu, jedny nemely poradne utazeny sroubek, krive nalepky na sklicku. A to byly prosim originaly.
    nikdy vice
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADCAT: protoze sem mel casio a uz nikdy vice? napriklad? to je to samy, jako ze si uz nikdy nekoupim Renaulta, dvakrat stacilo.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TOM_HOST: psal jsem níže ... měl jsem ga100.. pro mě casio už nejsou hodinky , nic víc nic mín ..
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TOM_HOST: s firmou problém určitě ne, casio hodinky dané kategorie udělat umí - sám mám jedny trochu jednodušší než tyhlety už asi 15 let, pouze měním baterku. a s carrerama za 200 litrů se to srovávat prostě nedá.

    DRAGON: proč? máš osobní zkušenost? nebo jenom teatrálně ohrnuješ pysk nad slovem "casio"?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    napriklad ze to jsou šunty?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    no dobre ale je to kvuli tomu ze je to casio nebo proto ze to nejsou carrery za 200 litru nebo proc?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TOM_HOST: mně se docela líbí, neměl bych problém... ale většina osazenstva zde tuším ho mít bude :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TOM_HOST: jj nebrat :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST: tak nakonec jsem vybral tyhle

    CASIO PRW-5000T-7 Sport Pro Trek Radio Controlled - hodinky-casio.eu
    http://www.hodinky-casio.eu/detail/casio-prw-5000t-7-sport-pro-trek-radio-controlled/


    nekdo nake zkusenosti?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jezis, no vidite to, jak sem to poplet, chtel sem napsat samozrejme u Dusaka, no kde to jsme, takhle se splest..
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ELDERIK: díky

    DRAGON: u čuráka myslíš koscom?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    STEPNI_VLK: no jasne, tenhle web urcite provozuje Dusak, lol :D hrozny kecy, dik za link, potesils ;)

    btw, kdyz sem koukal ve Vidni na IWC Portuguese, tak staly asi o 2000 EURO min nez v Cechach u Čuráka, takze nemam nejmensi problem si pro ne zajet do Vidne a pro pripadny servis se tam rad zajedu mrknout znovu a pri te prilezitosti si aspon zas levne zanakoupim po kramech :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam