• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    Tak jsem byl v sobotu v prodejně PRIM Manufacture 1949 a zjistil jsem, že nutně potřebuju Orlík II V a Caerus. Pěkná podívaná.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    LUCIANA: Zkus nějaký Tudory http://hodinarstvibechyne.cz/tudor/
    Podle ceny, co ji uváděla by šly. Jsou de facto ze stejné dílny, jako Rolexy. Rozdíl je samozřejmě ve strojku, ale jsou to nádherný hodinky.
    Jinak, jestli zvažuješ jet pro ně do ciziny, tak do Drážďan je to kousek.(z prahy cca 2,5 hodiny) http://www.wempe.de/artikel-48-bereich-germany-st-setlang-en.htm
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    LUCIANA: já myslím, že bude stačit, když si zajdeš do nějakýho bruselskýho hodinářství a poradíš se tam, stejně to bude něco, co tady moc lidí nenosí...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    LUCIANA: pokud chceš utratit takovyhle peníze za hodinky, tak se to rozhodně vyplatí, uvidíš hodinky na živo, budeš si je moci okoukat, porovnat a dost pravděpodobně přivezeš něco, co tady moc lidí nenosí, nebo nemá, takže samý výhody:), výběr hodinek chceš čas, protože se taky může stát, že vybereš něco, co přitel bude muset nosit, ale nebude se mu to líbit....
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Jet to resit nekam do zahranici uz zni jako moc velka operace, tak me zajimalo, jestli neni jina moznost.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LUCIANA: udelat si vylet do Vidne asi nejde momentalne, co? To bys mela mnohem levnejsi...a 10x vetsi vyber.
    GREGI
    GREGI --- ---
    LUCIANA: eshop vypada divne
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    LUCIANA: nevim, od pohledu se mi ten server moc nelíbí, ale třeba je dobrej... co vyjet na jeden den do Vídně nebo Dráždan? Seženeš tam hodinky, je tam větší výběr..
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Na ty Merciery jsem se byla mrknout vcera v obchode, ale byly to nejlevnejsi hodinky, co tam meli, takze jsem zustala u ocumovani vylohy a nesebrala jsem odvahu jit dal.
    K timu nakupovani na netu jsem nemysela eba, to bych urcite neriskovala, ale tak nejakej specializovanej shop, treba tohle jsem nasla http://www.prestigetime.com
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    KOUDY: Jasny, melo mi dojit ze to bude kolem tech 2k eur.
    Ale k takovejmhle nejakejm (vzhledem) bych asi rad casem dospel
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    KOUDY:
    Co je to za typ/kolik cca stoji? Nejak je nejsem schopnej dohledat..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TANTRAMAN: Ja si je koupil diky tobe..dik :D
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KALIBAN: tam kde tagy konč, tam iwc začínaj. za 2k se daj koupit pěkný tagy, ale iwc jsou tak od 3k vejš.
    nebo ty co jsem hodil koudy jsou celkem elegantní a neurazí.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LUCIANA: treba ty merciery co mam mi k obleku prijdou celkem fajn.



    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LUCIANA: mrknul bycch po znacce IWC, tusim by se tam dalo neco objevit... mozna v tag heurech decentni hodinky budou taky.

    automatik je vyrazne vetsi technicka atraktivita.. rozpocet uz na to je.. me osobne to naprosto unika proc bych musel vyplaznout petinasobek jen za to, ze nemam v hodinkach baterku.. ale je o stylu.

    k obleku bych sel cestou kozenyho pasku
    objednavat pres net.. odkud treba ? u hodinek pres nejakejch deset tisic bych se treba ebay celkem bal...
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    BINNMODE: nesnesu je na ruce moc dlouho, jsou těžší s ostřejšíma hranama
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Potrebovala bych pritelovi koupit nejaky pekny hodinky, do prace k obleku, ma docela stihly zapesti, tak by nemely byt moc masivni. Nic preplacanyho, urcite ne zlata barva. Rozpocet tak max. 2k EUr. Pokud mate nejakej tip, tak uvitam.
    Kazdopadne hlavne jsem se chtela zeptat, jestli je lepsi pasek kozenej/kovovej, chrono nebo automatik a pak jestli je to ok objednavat nekde pres net, protoze jsem obesla nejaky obchody a nenasla jsem nic rozumnyho. Jsem hodinkovou modou nepoznamenana, takze diky za rady.
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    MUSTAFA: v cem jsou junghans min pohodlny?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    MADCAT: GW-3000BD
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MUSTAFA: kterej to je model? nějak je nemůžu v eshopech najít.. anebo se už nedělají...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam