• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ROMMIE: no ze sem ho natahl a fungoval?...hodinova rucicka furt sla..zadnej problem..kolecka do sebe zapadala..vsechno se tocilo, zadnej problem...imho jedinej problem byl v te minutove rucicce proste..:)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    KOUDY: strojek normalne sel...to jsi poznal jak?
    ASAWA
    ASAWA --- ---
    názory prosím:

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    PRASOLET: Budiž. Vždycky mě zajímal typ potencionálního zákazníka pro takový produkt. Značka ani model, pokud vím, ve své době nijak neexcelovaly ani na trhu rvhp, ani technicky, ani imidží, ani nijak. To je imo, jako si např. koupit platinum collection Michala Davida... nechápu.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    vzdyt ten strojek normalne sel..sklicko nebylo ani skrable...Urcite tam zas najdou dvacet skrytejch zavad...zvlast svycari..:)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    To si řiká o sázku :D muj tip 20k i se všema kurýrama seřízenym strojkem
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOUDY: koukám žes je poslal na cestu kolem světa.... tak ať ti z každýho hodinářství pošlou fotku, že tam byly, a můžeš si na tom otevřít byznys jak okamura s plyšákama...
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    Me taky fascinuje predstava, ze oprava spadnych hodinek spociva v nasazeni rucicky pinzetou;)
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    KOUDY: Jak už tady někdo podotýkal - Když ti to spadne z metru a půl na zem, tak se většinou potřebuje poladit i strojek. Určitě to nebude jen ta upadlá ručička. Mně nedávno upadly Prim sport a posílal jsem je do Eltonu na opravu sklíčka (nesedělo tam zcela přesně) no a nakonec museli seřizovat celý strojek a měnit sklíčko. :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak mi prave volala slecna z hodinarstvi carolinum v parizske ze moje hodinky sou uz starsi typ a proto je posilaj z nemeckeho mnichova na opravu do svycarska /opet podotykam ze tam pouze upadla minutova rucicka ktera si vesele poletovala mezi sklem a cifernikem a stacilo ji tedy pinzetou nasadit zpatky/...vidim to tak na opravu za desitku a nasledny infarkt..:)
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    tak 50k za orlík mi prijde uplne mimo, mozna tak za diplomaty nebo pavouka. Tak to dopada kdyz do vseho cpou vlastni kalibr, do hodinek jako je orlik by uplne stacila obycejna ETA a polovicni cena
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    MADCAT: Na ruku opravdu sednou, ani mě u nich tak neruší to dýnko, čehož jsem se obával. Korunka nahoře už je o zvyku...
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    TEDDYBEDDY: to mi příjde jako dobrá cena.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    PRASOLET: ty Caerusy jsou pěkný, ale natahovací kolečko nahoře..??
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    PRASOLET: Za 48, resp. 49k?!?
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    Tak jsem byl v sobotu v prodejně PRIM Manufacture 1949 a zjistil jsem, že nutně potřebuju Orlík II V a Caerus. Pěkná podívaná.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    LUCIANA: Zkus nějaký Tudory http://hodinarstvibechyne.cz/tudor/
    Podle ceny, co ji uváděla by šly. Jsou de facto ze stejné dílny, jako Rolexy. Rozdíl je samozřejmě ve strojku, ale jsou to nádherný hodinky.
    Jinak, jestli zvažuješ jet pro ně do ciziny, tak do Drážďan je to kousek.(z prahy cca 2,5 hodiny) http://www.wempe.de/artikel-48-bereich-germany-st-setlang-en.htm
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    LUCIANA: já myslím, že bude stačit, když si zajdeš do nějakýho bruselskýho hodinářství a poradíš se tam, stejně to bude něco, co tady moc lidí nenosí...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    LUCIANA: pokud chceš utratit takovyhle peníze za hodinky, tak se to rozhodně vyplatí, uvidíš hodinky na živo, budeš si je moci okoukat, porovnat a dost pravděpodobně přivezeš něco, co tady moc lidí nenosí, nebo nemá, takže samý výhody:), výběr hodinek chceš čas, protože se taky může stát, že vybereš něco, co přitel bude muset nosit, ale nebude se mu to líbit....
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Jet to resit nekam do zahranici uz zni jako moc velka operace, tak me zajimalo, jestli neni jina moznost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam