• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    VERONIKAEMA: moment, ty jsi snila 3 roky o hodinkach za cca 3k? a nakonec ti je stejne musel koupit pritel?:D
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    KAZAAM_32: Jeste neslouzej, doufam, ze v lednu. Chci si je koupit presne z toho duvodu, jaky uvadis - poradne vyrobeny automaty s ETA strojkem uvnitr, s designem mnohem drazsich hodinek, na ktery zatim moc nemam, ale treba po letech sporeni, kdo vi :)
    Jinak predpokladam, ze se spolehlivosti, nebo jejich kvalitou asi neni zadnej problem,co?
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    MORVAGOR: tak ať sloužej :-) ...taky mám Steinharty a je to myslim si solidní základ...sám to jako kopii neberu, žádnej čínskej strojek ani nápisy Omega tam nejsou, design je podobnej..no a? Já jsem naopak rád, protože na Big Piloty od IWC vážně nemám :D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    hmmm nový model :





    JOPS
    JOPS --- ---
    MORVAGOR: mne se taky moc libej, tady sice dostanes vynadano, ze kupujes "kopii" ale za ty prachy pekne hodinky
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    JOPS: Styd se! :) Automaty mam jen Seika, tyhle se mi mnohem vic libi, tak si udelam radost solidni nemeckou praci s rolex designem :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    MORVAGOR: tyhle jsem mel kdysi taky vyhlednute, ale nakonec u me vyhralo ehm CASIO :)))
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    Uz aby prisla lednova odmena...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    proc jsou na ty fotce s ochranym molitanem? :P
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    jeste ze mi trasery spadly uz nekolikraaaaaaaaat :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    GREGI: na aukru jsou toho kila
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ASAWA: toe zadarmo., !
    GREGI
    GREGI --- ---
    jinak nevite nekdo kde by se daly sehnat rozmlacene stare hodinky? potrebuju z toho jen dily... (koudaku kdyz budou na odpis tak je za 200 koupim)
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: sem na to zvedavej:) ale myslim ze by si za to mel dalsi krasne hodinky:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    ASAWA: absolutni bomba!:)
    ASAWA
    ASAWA --- ---
    KALIBAN: mám je vyhlídnutý za 2300 :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ASAWA: muj osobni nazor je, ze se mi pekelne libej... takovy hodinky na ruce k obleku bych chtel mit...
    a seres me, uz sem dalsi hodinky nechtel... ale zas timexy by nemusely stat raketoplan ne?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    PRASOLET: Rozumím. Pak ale už vůbec nechápu cenu, za kterou třeba pořídíš nějaký seamastery/ speedmastery. Něco jsem přehlédl? Není to inklusiv s nejlepší modelkou primu a s týdenní kuřbou na Varaderu? :o)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    KOUDY: mno pokud to bude jen rucicka, tak to hrozny snad nebude, ale tezko rict
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam