• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    JOPS: Styd se! :) Automaty mam jen Seika, tyhle se mi mnohem vic libi, tak si udelam radost solidni nemeckou praci s rolex designem :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    MORVAGOR: tyhle jsem mel kdysi taky vyhlednute, ale nakonec u me vyhralo ehm CASIO :)))
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    Uz aby prisla lednova odmena...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    proc jsou na ty fotce s ochranym molitanem? :P
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    jeste ze mi trasery spadly uz nekolikraaaaaaaaat :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    GREGI: na aukru jsou toho kila
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ASAWA: toe zadarmo., !
    GREGI
    GREGI --- ---
    jinak nevite nekdo kde by se daly sehnat rozmlacene stare hodinky? potrebuju z toho jen dily... (koudaku kdyz budou na odpis tak je za 200 koupim)
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: sem na to zvedavej:) ale myslim ze by si za to mel dalsi krasne hodinky:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    ASAWA: absolutni bomba!:)
    ASAWA
    ASAWA --- ---
    KALIBAN: mám je vyhlídnutý za 2300 :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ASAWA: muj osobni nazor je, ze se mi pekelne libej... takovy hodinky na ruce k obleku bych chtel mit...
    a seres me, uz sem dalsi hodinky nechtel... ale zas timexy by nemusely stat raketoplan ne?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    PRASOLET: Rozumím. Pak ale už vůbec nechápu cenu, za kterou třeba pořídíš nějaký seamastery/ speedmastery. Něco jsem přehlédl? Není to inklusiv s nejlepší modelkou primu a s týdenní kuřbou na Varaderu? :o)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    KOUDY: mno pokud to bude jen rucicka, tak to hrozny snad nebude, ale tezko rict
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    TEDDYBEDDY: Bavíme se o současné produkci. Byť vychází z produkce let předchozích (orlík) jsou to úplně odlišné produkty.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ROMMIE: ja vim no..mas pravdu...ja se zas bojim jak mne zdrti odhad ty ceny :)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    KOUDY: mno...co na to rict...vzdyt nevis s jakou presnosti se to hejbalo, nevidis jaky potencionalni vule tam vznikly, co se mohlo narazit, nalomit, povolit...jako technickou osobu me tenhle pristup drti:))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ROMMIE: no ze sem ho natahl a fungoval?...hodinova rucicka furt sla..zadnej problem..kolecka do sebe zapadala..vsechno se tocilo, zadnej problem...imho jedinej problem byl v te minutove rucicce proste..:)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    KOUDY: strojek normalne sel...to jsi poznal jak?
    ASAWA
    ASAWA --- ---
    názory prosím:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam