• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    SHAMAN99: tak ty jsou vazne spatny...to modry kolecko:)))...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SHAMAN99: Neni cena tajna?.,..klidne do posty pls...Omegy sem vzdycky nesnasel a posledni dobou se mi zacinaj libit takze nesnasim uz nejspis jen Rolexy :)
    CRANK
    CRANK --- ---
    SHAMAN99: Ty jsou ale vážně super :-)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    MORVAGOR: forum.chronomag.cz
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    SHAMAN99: Kdes kupoval?
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    JOPS: dneska mi je poslali, tak doufam, ze by to mohli stihnout zitra dorucit, ale moc tomu neverim, ale tesim se jak malej kluk :))
    JOPS
    JOPS --- ---
    SHAMAN99: proste nadhera :) ale jak rikam, nazivo... to je teprve chrochtacka :)))
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    STEPNI_VLK: kudma se to tam lije? ;)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    TRISTRAM: tydlety konkretni ne, nemaj laser, ale mel podobny :))
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    SHAMAN99: vazne mel tyhle james bond?
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    tak jsem dneska objednal a zaplatil
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    TRISTRAM: B-Uhry mam v 47mm a manualnim natahu a naprosta spokojenost...mam je dyl, zadnou limitku, jen na zakazku delany lesteni pouzdra..
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    dnes mne docela zaujaly

    Steinhart Military automatic white


    Steinhart "Nav.B-Uhr vintage TITANIUM"


    Steinhart "Nav B-Uhr black"


    Steinhart "Nav B-Chrono II black DLC"

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Me teda taky prijde hodne ujety si kupovat sperk za vic, nez je jeden plat... a mym pripade i ten jeden plat se mi zda nesmyslna raketa za hodinky (/flex) .. uvidime jak moc se zamiluju do TG fejku, jestli nebudu potrebovat realny ;)
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    MADCAT: No, tim jsem nechtel rict, ze to bude jediny cil, ke kteremu se hodlam upnout a podridit tomu cely svuj rozpocet :) Vic nez Rolex Oyster Perpetual se mi libi treba Omega Seamaster, a ty by pouzity sly poridit za rozumnou cenu, nez treba hodinky za 200k, ze :) Mam slusny plat, takze bych na to z nekolika platu v pohode usetril, ale neni to muj nejdulezitejsi cil, tak mi nevadi, kdyz si je poridim casem, jinak si veci, na ktere nemam, taky zrovna neporizuju :D
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MORVAGOR: "léta spořit na hodinky".... no nevím, jestli je to ten správnej konec, za kterej to uchopovat... si říkám spíš buďto na to mám hned nebo velmi rychle, nebo je to pro mě nedostupný, tečka. na hodinky třeba za 50 nebo 100k bych nikdy nespořil, přijde mi to mimo - nemám na to, tak si koupím v mezích možností třeba za 5.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a to ti na nich furt drzi ten ochranej molitan? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ROMMIE: treba ji je 15, nesud hned :-)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    VERONIKAEMA: aha, originalni vymluva:))
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    VERONIKAEMA: moment, ty jsi snila 3 roky o hodinkach za cca 3k? a nakonec ti je stejne musel koupit pritel?:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam