• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KALIBAN: Na to že nejsou pravý vypadaj docela dobře
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KALIBAN: aha, hmm... tak tam si pro ně nepojedu :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: z bali... dragon byl tak hodnej ze mi je vzal...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KALIBAN: nezabiju, já to mám stejně. odkud je máš? ;)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Jakoze vcera dva lidi, ktery hodinkam pomerne hovej mi na ruce videli ty tagy... jeden mi vynadal ze sem mu nerek, ze by mi je sehnal levnejc... druhej mi rek ze sem magor... a oba potom co sem jim rek ze to sou fejky zacali vehementne zkoumat a oba se shodli, ze kazdej rok sou ty fejky lepsi a lepsi :)

    a protoze uprimne nechapu tu snobistickou uchylitu hodinkama za statisice a tyhle konkretni hodinky se mi fakt hodne libej, muzu rict, ze sem spokojenej... a ted me zabijete :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    HORKY_KAFE: přesně .) já se zamilovávám postupně do Orisu..
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    DRAGON: tak nemusíš to nosit s tím červeným futrálem, že:-)
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    DRAGON: Az te vystreli nuklearni ponorka z pod severniho polu skrz ledovec do vesmiru, tak budes zatracene rad kdyz zjistis v kolik hodin se ti posral zivot :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SHAMAN99: jj, navic jediny, k cemu se hodej je deep suit pro podvodni svarece nebo ke kosmickymu outfitu :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DRAGON: zajimavy, ale kurva k cemu to je?! :D:D:D asi jako kamosovi breitlingy, co jsou vodotesny do 3000metru :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEITHHSTER: alaska project!
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---


















    potkal jsem kamose ....


    tak to me ho voplacej o hlavu ...5000m resist ..


    :)








    nášup ..


    strýc mel tyto ..



    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Ja musim rict ze jako technik a hracicka mam preci jen rad, kdyz je na tech hodinkach i na ruce videt kus toho technickyho kumstu co je uvnitr.
    Ne ze bych si kupoval skeletony, ale KOUDY s nejakym malickym pruhledem do strojku by pro mne byl asi ideal :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SHAMAN99: s tou jednoduchosti bych docela souhlasil, i kdyz u koudyho mi moc neimponuje ;D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    stejne se mi vic libej zakryty hodinky, kde nemas napsany MONDAY nebo milion cisel, v jednoduchosti je sila...

    jinak kluci budte na sebe hodni, na svete je prece tak krasne :D kazdej mame nejakej styl a nejlepsi ze vsech ho mam ja :P
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ta znacka se mi fakt libi tyjo:)


    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON: Bylo jedno..asi stejny jako tvoje v dellu za ktery si byl odejit..tak zas nehrot pucliku..:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: ja myslim, že ty fauxpas, kterejma se prezentuješ na internetu nejsou potřeba nijak obhajovat v reálu, stačí to takhle :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam