• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DAVIDOWITCH: no v praze je prave nikde neopravujou..u dusaka mne poslali doprdele a v carolinu maj jen sberny misto..posilaj je do mnichova nebo do svycarska..
    SHAMAN99: staly 60k nebo kolik...to mi neprijde uplne malo tyve.,.zvlast abych je nechal neopraveny
    TANTRAMAN: koupil sem je v usa jak rika jerry...a nevim jestli by mi reklamaci uznali kdyz mi upadly na mramorovou podlahu a upadla mi rucicka..
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KALIBAN: ani nechápu, proč by to měl dělat, když ty hodinky má rád ;-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    koupil je ve statech a nedaval je na reklamaci, ale opravu...
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    KOUDY: přesně, pokud jsi to podával formou reklamace, tak podle zákona musí být rekl. vyřízená do 30 dnů. a to nejen verdikt, ale i oprava. Pokud jsi jim teda na rekl. formuláři nepodepsal prodloužení rekl. nebo tak. Pokud to do 30 dnů hotové a opravené a celkově vyřízené nebude, tak vrátit zboží a dostat plnou částku a pokud je to solidní firma, tak aby nepřišla o zákazníka udělá třeba to, že rekl. zamítne, ale v rámci dobrých vztahů provede opravu zadarmo nebo se slevou atd...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KOUDY: podle zákona na to maj 30 dnů. jinak prachy za zboží zpátky.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ....
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    Tyhle jsem měl pod stromečkem, musel jsem být loni hodně hodný
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KOUDY: ser na to, neco si pridej a kup si poradny hodinky :))
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    To musej poslat vypravu na mesic aby privezli spravny horniny na vyrobu ty rucicky, ne?
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KOUDY: solidní drzost
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    a mám vlastně dotaz ....
    kdo ví co znamenají ty trojuhelníky v 12tce?? a na Steinhartech v 12tce přímo vedle indexu ? ? dííky ........
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ještě že mám Trasery ........................ :DDD
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    btw co říkáte na tohle:

    H3 GWS G10
    http://www.militarywatchshop.co.uk/section/h3-gws-g10/
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: nepochybuju, že sleduješ..teď jsem si našel http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/10532-steinhart-ocean-1-black/

    jinak myslim, že by nebylo špatný na tenhle dotaz napsat klidně do chronoshopu nebo kubsonovi na chronomag, což je fuk :-)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KAZAAM_32: podoba muze byt... ale okopirovat to do poslednic detailu vcetne rucicek, lupy, vroubkovani lunety, vzor tahu... no to je jedno... kdyz nechces flejmovat nemusime... a neboj chronomag pravidelne sleduju...
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: a jinak pro tebe platí konec minulýho postu pro TWISTRABBIT..seru tady na nějakej flame kvůli diverskám a názorům, že je Steinhart fake, běž si počíst chronomag, jestli tě tohle téma vzrušuje.. :-))
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: celkem jo..sorry, ale v jiných letech tam je podoba víc, v jiných letech míň...jinak vyjádři se třeba i k tomu Seiku ...

    http://img.auctiva.com/imgdata/1/4/0/5/0/3/6/webimg/440195898_o.jpg
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KAZAAM_32: to myslis vazne?! :D jakoze seamastery jsou okopirovany submarinery?! takze jen jedna firma muze vyrabet diversky nebo pilotky?! kdyby moje bondovky byly rolexky, tak bych si toho vsiml a byl rad... todle je fakt mimo...






    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KAZAAM_32: jo ale tady uvidíš naprosto identický hodinky... dej tomu tu minutu a mrkni na to, nemám nic proti tomu, že x firem dělá potápěčský hodinky nebo letecky nebo jakýkoliv ale tohle už je moc..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam