• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    pozor na tekutý písky:)
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    u me
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jj, zakopej je na zahrade
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: nekde je nech 30 let shcovany a pak je prodas urcite draz nez dneska:)
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KOUDY: hoď je na aukro od korunky
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: měl jsem jednou na ruce Big Piloty a málem jsem omdlel...to je stejný jako Apple..dokud nemáš, nepochopíš :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    JOPS: mne se treba vubec nelibej... :-/
    JOPS
    JOPS --- ---
    SHAMAN99: IWC jsou nadhera, staci videt a chci je taky. Ale ne, takovy prachy urcite do hodinek nedam :)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    tedka dal nekdo nejaky carrery na chronomag za 45 :))
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DRAGON: co je tak specialniho na iwc?
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DOT: byl jsem s omegama v saune a pohoda... nespali te to, kdyz to mas celou dobu na ruce, problem je kdyz treba lezis, mas retizek, ktery ti visi z krku a pak si stoupnes, tak te to spali ;) takze sauna pohodicka :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TWISTRABBIT: to je lehky, konecne pochopil, ze IWC jsou laska :)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KOUDY: já hlavně nechápu, když si celý roky tady básnil o tom, jak jsou úžasný, tak se jich chceš najednou zbavit. Něco si s nima prožil, tak by si zasloužily něco lepšího než je prodat ne?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: ja bych se jich taky nezbavoval, kdyz uz si do nich narval ty prachy, tak bych je neprodaval za polovic...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    no dobry..za 50 je fakt prodavat nebudu..to nema smysl..takze nic:)
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    ja jen nechapu, kdo to za 90k koupi, kdyz dnes po dvou letech novy v USA stojej 90k (viz. Koudyho prispevek nize) :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KAZAAM_32: takhle hlavne za tyhle penize mas IWC Portuguese Automatic, mozna i 7 Days
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    panove ja sem jen s tagama delal to co delaj lidi i s omegama seamasterama apod ktery bezne nosej...byl sem s nima v pare..byl sem s nima ve sprse..koupal sem se s nima v mori apod..ale i tak sou ty hodinky tak v 95% stavu..nejsou oprejskany..poskrabany apod..fakt sem si nekoupil hodinky proto..abych si je bral na ruku dvakrat tydne..:)
    DOT
    DOT --- ---
    ROMMIE: kdo byl nekdy v saune, tak vi ze tam by nikdo s ocelovejma TAGama na ruce nevydrzel. Myslim ze Koudy mluvil o pare ne? Ta by nemela hodinky nikterak poznamenat.

    kazdopadne bych realnou cenu videl spis tak 60-70
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    No hlavne dat takovy penize za hodinky, u kterejch se majitel kasal, ze dela co nejvetsi prasarny, to mi prijde jako takovy fail:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam