• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: nevim treba je levak..:D..a tech sto litru je v tom strojku..ve zpracovani apod zejo..jednoduchy..na iwc taky nikde nevidis 200 litru :)


    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    THX_1138: tak to si zrovna teda FAKT vybral podle me to uplne nejhorsi, co IWC muze co se oblasti jine nez "staly mraky a sou to IWC" nabidnout
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: proste se mi fkat libej, akorad nevidim tam nikde tech sto litru pro obhajobu no :))

    hele proc vlastne je ma na pravy ruce?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOUDY: jestli k nim bude i ta R8, tak je beru :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    neni :)..vypada to jak levny timexy..s timhle to nemuzes vubec srovnavat :)

    TAG Heuer Grand Carrera - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=QYscgIguUKQ
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADDALBERT: bleju
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Swiss Luxury Watchmakers Put Diamonds on Inside to Stand Out - Bloomberg
    http://www.bloomberg.com/news/2012-03-15/swiss-luxury-watchmakers-put-diamonds-on-inside-to-stand-out.html
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: to si pis, zena zvracela, ja to chytal za oba do papirovyho pytliku :)) pritom takovejch peknejch hodinek tam meli..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: ty vole tys musel priserne trpet, kdyz si mi uplne nemlich ty samy hodinky na bali kupoval :-PPP
    a ja ted nemluvil konkretne o tech tagach.. ale proste obecne, to ze to tebe vubec nelaka me jen utvrzuje v tom, ze to ma business sanci na uspech, protoze ty delas vsechno zasadne proti vsem :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: nejde vubec o moje hodinky a uz vubec ne o ty IWC repliky (kdyz uz tak ty moje stary omegy), jde o to ze ty hodinky jsou pro me osklivy a navic mi prijde uplne zbytecny si pucovat hodinky na vikend, ty vole proc bych neco takovyho delal (a zaroven nemel vypatlano v hlave a chtel na ne balit holky na diskotece nebo nevim), to nedokazu rict :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: jakoze myslis, ze za cenu, za kterou jsi si je koupil, by sis mohl pucit pravy? ja bych to zkusil :-PP


    SUBTITLES017: IWC :-P
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    myslím, že Omegy nějaký.. jestli se dobře pamatuju...? :)))
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SUBTITLES017: který? který?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DRAGON: to je jasny.. ty uz pekny super hodinky mas.. (jestli si tedy dobre pamatuju z fotek, co tu byly..)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUBTITLES017: uz se nepotim, ale rozhodne nejsem cilovka tyhle nabidky :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DRAGON: a predstava, ze si za litr na vikend pujcis super pekny hodinky? :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    predstava ze si pujcim za litr na vikend takhle hnusny hodinky, to mne docela polejva pot :DDD
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    SUBTITLES017: No ja si prave rikam, ze kdyby u nas klenotnik pujcoval sperky, a spousta klenotniku nejak resi (prodava) i hodinky, tak by to nemusel bejt az takovej skok.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DAVIDOWITCH: u nás není ještě spousta věcí, co jinde ve svete bezne fungujou.. a verim tomu, ze zrovna sperky si zensky na plesy apod. pujcujou dost, proc by si chlapci nemohli pujcovat hodinky..hehe.. at uz na ples, pohovor, obchodni schůzku, nebo jen tak, či aby vyzkouseli pred koupí..

    btw mozna by se spis vyplatilo spolupracovat s nějakym prodejcem takovych hodinek.. nez kupovat a pujcovat svoje..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam