• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DOT: mně se to líbí, neměl bych se vzhledem problém, třeba hned ty první dvoje na stránce...
    NASTY
    NASTY --- ---
    DOT: Poměr cena/výkon podle mého názoru slušný, beru-li v potaz že tenhle model strojku ETA se objevuje i v řádově dražších hodinkách. Jinak platí co psal BEEBLEBROX.

    Jedny Archimede mám. Spokojenost.
    DOT
    DOT --- ---
    jo nebo ne?
    ARCHIMEDE Klassik 39 - Timeless elegance and classic styling
    http://www.archimede-uhren.de/US/Klassik-39.htm
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    DRAK00LA: Super diky (zbytku taky).
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DAVIDOWITCH: Klasicka ETA. Aby se s tim neco stalo, musel bys to vyrazne silnejsimu magnetu vystavit na dlouho, iPad fakt riziko neni.)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DOTY: zalezi, jakej ma holka standard :))
    DOTY
    DOTY --- ---
    SHAMAN99: jak na které buchty, na mě třeba ne :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    tyvole umělý hmoty v omegách, svět se v prdel obrací, to už můžou rovnou dělat bakelitový quartzky!!! :))
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    jj, doporucuju novy Omegy, ty maj vlasek ze siliconu :))
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    tuším, že by se mohl zmagnetizovat vlásek setrvačky..
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    DRAK00LA: Takze strojek nejakej nemagnetickej?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Bez problemu (Fortis + iPad se Smartcoverem), tohle fakt nevadi...
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Takova naivni otazka, jak moc mechanickejm hodinkam (dobrejm, Maurice Lacroix) vadi blizko poletujici magnet. Mam hodinky a mam iPad s takovym tim skvelym magnetickym coverem, a sem tam ho nesu v ruce kde mam hodinky, nebo tak...
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    DAVIDOWITCH: Breitling
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Beckama?
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KAZAAM_32: je fakt, ze na buchty vic zamachruju Beckama z chronomagu za 23k vic, nez patekama za mega :))
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: pochopil jsem, že to budou Omegy...na "čumte jaký mám hodinky" potřebuješ hodinky s vysokým MI...rolády nebo ještě líp Breitling :))
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KAZAAM_32: tak to jsi jako moje mama... kdybych to nahodou nekdy potrebovala, je skoda to vyhodit :)) ja mam asi polodrahy... stojej 70, mam je za 42k... neni to jeste na to, abych rikal, cumte jak mam drahy hodinky :D
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: SMT = Seamaster
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: no já sice nemám žádný drahý kusy, ale zatim taky nebudu prodávat...vždycky jsem je koupil za pěkný prachy jako výhodnej kup a je mi jich líto dávat pryč :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KAZAAM_32: SMT? hele stejne to vzdycky dopada tak, ze si koupis hodinky, pak si dosetris, prodas je a kupujes dalsi, az skoncis u nejakej HH a nebo bohatsi to delaj tak, ze je neprodavaj a jenom prikupujou drazsi a drazsi :D
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: to mi zase tolik nevadí, jsou to pěkný hodinky, stejně jako SMT. Ale teď bych chtěl začít šmudlit prachy na ty Junghansky, mám to jako povinnost nějaký doma mít :D...a ta kumulace bude o dost rychlejší než u PO :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam