• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NASTY: no ja nevim, libej se mi, nemyslela sem si, ze by to byly tak spatny hodinky....ok co doporucujes, za zajimavy hodinky, necham si poradit....ale jako v cenove relaci tak do 5k...ted mam Stormy...
    NASTY
    NASTY --- ---
    CMLKA: Opravdu chceš vyhazovat peníze za předraženou rádoby značku?
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    klasika, za tyden snad u me :)

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Nemate nekdo tip na eshop s Nixon hodinkama?
    BEREN
    BEREN --- ---
    Omega Speedmaster Missions Missions Collection | Watchfinder.co.uk | 0844 247 8884
    http://www.watchfinder.co.uk/Omega/Speedmaster%20Missions/Missions%20Collection/22672/item/18719
    GREGI
    GREGI --- ---
    SHAMAN99: pisou tam ze si je muzes prohlidnout... myslim za padelek starejch hodinek se pozna lip nez padelek novejch hodinek... a padelek muzes koupit kdekoliv...
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    MORVAGOR: kupovat hodinky na aukru... docela odvaha... na todle jedine chronomag...
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    GREGI: a nejsou to jen predelany kapesni hodinky??v kontextu tech ostatnich aukci si nejsem moc jist, ze to neni nejakej fejk...
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    BARUNKA: nazivo jsou jeste lepsi, jsem si je zkousel :) no tak zaprve muzes nosit panske hodinky a zadruhe dost casto delaji damsky model a nemyslim si, ze by byl horsi, nekdy je to prave naopak :)
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    SHAMAN99: sorry, myslela jsem Longines conquest a mas pravdu ze Heritage jsou Breitling.Uz v tom mam bordel a ty nazvy vsech hodinech se mi michaji dohromady tak se omlouvam. Ja bych jinak brala Brietling heritage super ocean hned !! nevidela jsem je nazivo,ale na obrazku super duper. Na chlapaky maji stejne lepsi hodinky nez na zensky !!!
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    BARUNKA: longines? mluvime o tom samem? co myslim ja je Breitling Super Ocean Heritage...
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    KAZAAM_32:
    SHAMAN99: Longines Heritage jsou damsky a maji 35mm ;) ted na ne vlitnu do obchodu,akorat mam dilema jestli kovovy nebo kozeny pasek. kovovy je asi praktictejsi.nasadim je na ruku a uvidim.
    GREGI
    GREGI --- ---
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ONIMALU: miota corporation .. :(
    GREGI
    GREGI --- ---
    strik
    ONIMALU
    ONIMALU --- ---
    CITIZEN Eco-drive pilot watch VO10-6833T from Japan
    GREGI
    GREGI --- ---
    hmmmmmm sou paraaadni... bejt bohatej du do nich:))

    *** LUXUSNÍ VINTAGE ZLATÉ - IWC SCHAFFHAUSEN *** (2362862858) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/luxusni-vintage-zlate-iwc-schaffhausen-i2362862858.html#tabsAnchor



    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: jj, taky se mi líběj..před týdnem jsem je viděl v práci na pánovi, tak jsem mu je vychválil...černý na kaučuku.
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    jsou moje
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam