• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    NASTY
    NASTY --- ---
    CMLKA: To je v pořádku že se ti líbí. Jen mi připadá trochu zbytečný za ně dávat tolik, kolik si žádá Nixon nebo Storm. Nejdřív bych dal asi šanci Ebayi, Asosu a mrknul jestli to třeba stejně dobře nejde za třetinovou cenu.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NASTY: he no me se ted konkretne libej takovy ty plastovy/keramicky pasky, ale to tady radsi ani nebudu rikat :)) eventuelne proste chirurgicka ocel


    KAZAAM_32: no pro mladou uz ani tak ne :)...ja nevim, moje stormy jdou uz 10 let bez problemu...G-shocky jsou taky good no...
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    GREGI: btw pred dvema lety jsem mel problem s ebay po prestehovani a potreboval jsem vedet, kam mi prijde zasilka, tak jsem pro zajimavost objednal http://imgs.inkfrog.com/pix/bluericewin/yuanpafXXX.jpg jen abych videl, jak to vypada, po dvou letech ty hodinky porad jdou presne a kdyz si je obcas vezmu, slysel jsem chvalu a to ze staly 5 dolaru je spis takovej vtip, jen ten pasek je hroznej

    coz me ale vede k otazce, nevedel by nekdo, kde sehnat neco podobnyho,ultratenky hodinky, bez toho napisu sinobi :) co nejjednodussi vzhled, mechanickej strojek, nevim, jestli vubec takhle tenky hodinky s mechanickym strojkem delaj, libej se mi nejaky od Stowa, ale sel bych v ty jednoduchosti jeste dal
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    NASTY: já mám už asi 6 let Rovery, přítelka dámský Playery stejně dlouho a krom výměny baterky a jednou novej case pro playery, kterým jsem rozbil sklo, jsem nikdy neměl problém.


    tak asi to faux pas neni, akorát já osobně si s nima přijdu blbě:) nevím proč, ale třeba klasický potápky si nějak nedokážu představit na někom pod cca 30. asi je na čase, abych konečně dospěl :D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    eleeno ? tokyoflash ? :)
    Eleeno dělá pro ženy taky pěkný kousky .

    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KAZAAM_32: nebo G-Shock od Casia, pokud digitalky :)

    každopádně lepší než fashion hodinky jako Storm nebo Nyxon...jsou to totiž dle mého předražený fashion-shity :)
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    CMLKA: do bůra pro mladou holku? Mrknul bych teda asi alespoň na Swatch :)
    NASTY
    NASTY --- ---
    AUDIAC CMLKA: Pokusil bych se poradit, ale nevím které se vám od Nixonu konkrétně líbí. Nevím co si mám představit pod "a la Nixon". Měl jsem od nich před 7 lety jeden model. Vydržely rok. Dalších pár jsem viděl - kvalita velmi pod úrovní ceny.

    A taky si myslím, že třeba k potápkám můžeš bejt potetovanej od hlavy až k patě a nebude to módní faux pas :). A třeba pilotky ala B-uhren na koženým pásku nebo nato strapu budou vypadat na potetovaný ruce k dredům ultra dobře. A těch se dá do 10k koupit mraky.
    GREGI
    GREGI --- ---
    CMLKA: no on dnesni handmade neni drazzsi nez tricko DC:) ale to je ot

    a jaky chces hodinky? barvu, remen, velikost, mechanickej nebo el.strojek?:) moderni nebo spis starsi?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GREGI: jasny, stejne jako vetsina hadru, ale bohuzel taky nosim konfekci, je fajn, ze ty si muzes nechat vsechno sit na miru, pekne rucne nejlip u ceskejch vyrobcu, ja na to bohuzel nemam no....
    GREGI
    GREGI --- ---
    CMLKA: ja myslim ze tohle jede z jedne fabriky jako znacky nixon, puma atd... takze je to fuk:) proc za to platit vic?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GREGI: tak snad veci nejsou jenom cerny nebo bily ne? ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    CMLKA: tak to pak vybirej jen podle vzhledu:)

    Waterproof Stainless Steel Wrist Watch - Black + Silver (30mm Diameter/ 1 x LR626) - Worldwide Free Shipping - DX
    http://dx.com/p/designer-s-waterproof-stainless-steel-wrist-watch-black-sliver-25mm-diameter-1-x-lr626-80996?item=38

    za tohle by ti nekdo pred 100 lety utrhnul ruce:))
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GREGI: verim tomu, ze jsou predrazeny, ostatne jen poravnani US a EU cen tomu dost nasvedcuje...nicmene me ani tak nejde o to, abych mela hodinky na celej zivot, ale abych mela na ruce neco zajimavyho, doplnek, co se mi bude libit a bude me bavit, kterej ale za pet let s klidem vymenim...i kdyz Stormy mam uz asi 10 let a porad je nosim
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    NASTY: ne, že bys neměl pravdu o předraženosti (upřímně ony Tagy, Omegy atd. jsou ještě předraženější, akorát si to ospravedlňují tím, že jsou to Švýcaři...), ale každej prostě nechce nosit klasický tvary hodinek. když má člověk např. vytetovanej rukáv a do toho třeba ještě dready a vezme si klasický oblekovky nebo potápky, tak si každej poklepe na čelo.
    jinak mi prosím ukaž nepředražený hodink a la Nixon v relaci do 10k a budu ti vděčnej, jelikož takový léta hledám :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    Zeppelin 7457-2 "Princess of the Sky" - Ladies´ skeleton watch - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=uGXvx3Scts0
    GREGI
    GREGI --- ---
    CMLKA: nejde o to ze sou levny ale o to ze sou to cinsky shity:)

    me se libej treba tyhle



    ma taky zeppeliny a vypadaj luxusne:) mel by to bejt kvalitni strojek za rozumnej peniz...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    CMLKA: neurazíš a kdo se urazí tak at jde do prdele :D
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CMLKA: i kdyz nevim, jestli vas teda takhle levnejma hodinkama tady vlastne neurazim, kdyztak sorry...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NASTY: no ja nevim, libej se mi, nemyslela sem si, ze by to byly tak spatny hodinky....ok co doporucujes, za zajimavy hodinky, necham si poradit....ale jako v cenove relaci tak do 5k...ted mam Stormy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam