• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    DRAGON: ok, ale plati teda, ze by se mely nosit na pravy ruce co?
    coz se mi nechce, musim je mit na levy:/...

    v tom pripade asi tyhle

    Hodinky :: Hodinky z USA
    http://www.usa-hodinky.cz/hodinky?detail=B000FVC5NE
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    ještě jednou a slibuju že už naposledy , poradte potápky,designove jako rolex submariner,velikost 44 minimalne...

    DĚKUJUUUUUUUUUUUU
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ROMMIE: to je prave ten diver pripad
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    teda myslim to ze jsou velky a tezky, ne to ze je nosi Arnie:)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    DEEBEEP: a to se mi na nich prave libi:))
    ale na moje zapesti mozna budou velky az moc:/
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Invicta nic moc řekl bych... nosí je bejvalej guverner Arnie a jsou strasne velký a těžký a humpolácký :D
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    konkretne tyhle jsou bozi...nejaky ohlasy na tu znacku? vidim ji poprvy a nadchla me

    Invicta Force Collection 3332 - Pánské hodinky, sportovní hodinky a dámské hodinky - TipHodinky.cz
    http://www.tiphodinky.cz/katalog-hodinek/invicta-force-collection-3332.html
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    Tak to vidite jakej jsem trouba:) kazdopadne me to stve, protoze se mi neskutecne libi invicta force collection a nemuzu najit s korunkou napravo...
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    jsem se radši zeptal, taky si nemusím všechno pamatovat správně
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Je. To o cem mluvi Rommie je korunka.)
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    luneta není ten kroužek, co je kolem skla/ciferníku?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ROMMIE: jeste to muzou byt potapecske a pilotni stroje, vlevo mas kompas, na pravy hodinky.
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    Blbej dotaz, luneta by vzdycky mela smerovat smerem k dlani? Neboli hodinky co ji maji vlevo od ciferniku jsou pro levaky (hodinky na prave ruce)?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    CMLKA: oproti nixonu ? to asi zadnej nevim , jen ze ty elleno jsou zajimavy
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NASTY: jo, to je asi rozumnej napad....jj jak rikam, me je jasny, ze predrazeny jsou...
    NASTY
    NASTY --- ---
    CMLKA: To je v pořádku že se ti líbí. Jen mi připadá trochu zbytečný za ně dávat tolik, kolik si žádá Nixon nebo Storm. Nejdřív bych dal asi šanci Ebayi, Asosu a mrknul jestli to třeba stejně dobře nejde za třetinovou cenu.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KEITHHSTER: ty jsou pekny, mrknu na to, ale to mi rekni, ze je v tom teda takovej rozdil...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NASTY: he no me se ted konkretne libej takovy ty plastovy/keramicky pasky, ale to tady radsi ani nebudu rikat :)) eventuelne proste chirurgicka ocel


    KAZAAM_32: no pro mladou uz ani tak ne :)...ja nevim, moje stormy jdou uz 10 let bez problemu...G-shocky jsou taky good no...
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    GREGI: btw pred dvema lety jsem mel problem s ebay po prestehovani a potreboval jsem vedet, kam mi prijde zasilka, tak jsem pro zajimavost objednal http://imgs.inkfrog.com/pix/bluericewin/yuanpafXXX.jpg jen abych videl, jak to vypada, po dvou letech ty hodinky porad jdou presne a kdyz si je obcas vezmu, slysel jsem chvalu a to ze staly 5 dolaru je spis takovej vtip, jen ten pasek je hroznej

    coz me ale vede k otazce, nevedel by nekdo, kde sehnat neco podobnyho,ultratenky hodinky, bez toho napisu sinobi :) co nejjednodussi vzhled, mechanickej strojek, nevim, jestli vubec takhle tenky hodinky s mechanickym strojkem delaj, libej se mi nejaky od Stowa, ale sel bych v ty jednoduchosti jeste dal
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    NASTY: já mám už asi 6 let Rovery, přítelka dámský Playery stejně dlouho a krom výměny baterky a jednou novej case pro playery, kterým jsem rozbil sklo, jsem nikdy neměl problém.


    tak asi to faux pas neni, akorát já osobně si s nima přijdu blbě:) nevím proč, ale třeba klasický potápky si nějak nedokážu představit na někom pod cca 30. asi je na čase, abych konečně dospěl :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam