• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    SOMEONE
    SOMEONE --- ---
    DRAGON: me by pomohlo alespon najit fotku toho ciferniku. projel sem katalog http://www.iwcforum.com/Vintage_Catalogs.html ale nikde tam muj cifernik nenasel. predpokladam ale ze tam nejsou vsechny.
    nemate nekdo tip kde sehnat obrazky co nejvice puvodnich ciferniku?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SOMEONE: to asi z podstaty nelze, vudto to jde vizualne poznat a nebo ne. chce to vzit lupou a jet mikrodetaily
    SOMEONE
    SOMEONE --- ---
    Mate prosim nejakou radu jak zjistit u IWC z roku cca 1941 jestli byl přemalovaný nebo renovovaný ciferník?
    WHITERABBIT
    WHITERABBIT --- ---
    JOPS: bozi
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOPS
    JOPS --- ---
    aaaach jo... vzdycky se zamiluju do techto.... :))

    Ulysse Nardin Monaco 2010 Marine Diver


    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    heej tak co jsem nasel :)

    urcite jste nekdo byly na plavecaku a mely ten cip na ruce ... ten pasek na nem je vetsinou z takovyho matrose kerej muzes propichnout sponou kdekoli ....

    shanel sem neco takovyho a ted nahodou ...
    Nato straps
    http://www.natostrap.com/Home/NatoStraps.html#8

    a cela ta stranka vubec ...treba nato strap james bond ala 50 leta atd
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    LELI: Neni to automat, ale ten strojek me stejne fascinuje. Jinak ano, u Dusaka nebo v Koscomu na fake urcite nenarazis, na Chronomagu se to taky limitne blizi nule. Ale uplne chapu potrebu zajit do obchodu a za odmenu se nechat opecovat.)
    LELI
    LELI --- ---
    DRAK00LA: Chapu spravne ze to neni automat?

    To je asi moje jedina podminka, ze bych chtel automaty, klasicke mechanicke (ne impulzni nebo jak se to jmenuje), to je stejny jako v autech. :D

    Z ceho bych mel taky obavy pri nakupu mimo prodejnu, tak aby to nebyl nejaky padelek, v nejaky vyhlaseny prodejne je tahle sance predpokladam radove mensi a limitne se blizici nule, ne?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    LELI: ty ML jsem mel na ruce a jsou vyborny, live to vypada fakt skvele...
    LELI
    LELI --- ---
    KAZAAM_32: Skeletony se mi nelibi asi zadne, bo tam pak neni poznat snadno kolik je hodin, ja mam rad mechanicky stroje, na tom jak drahy josu tam materialy mi nezalezi, kdyz se hybou kolecka, tak je to hezci pohled nez kdyz nekde kmita rucicka. :-) Patek Philippe s tourbillonem bude snad casem (osobne to mam tak nejak zafixovane jako top level), ale to bude o nulu jinde, nez bych za hodinky chtel aktualne dat, na to budu muset vic vydelavat. :-)
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    a nemusis kupovat kvuli tomu ani drahy hodinky, kdyz ti jde jen o kolotoc v hodinkach :))
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    musim s Tomashem trochu souhlasit :D...hele, jestli chces neco, kde se neco toci, tak si vyber nejaky skeletony..jsou jich tuny u kazdy znacky..
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    spis to vypada, ze nemas moc vkus .)
    LELI
    LELI --- ---
    DRAK00LA: No, libi se mi, kdyz se na hodinkach neco hybe, sel sem okolo dusaka a padly mi do oka...

    jeste se mi libi tyto:
    Maurice Lacroix MP7158-SS001-900 | Hodinky Koscom
    http://www.hodinky-koscom.cz/cz/maurice-lacroix-mp7158-ss001-900
    ale primarne se mi na nich libi asi to, ze maj hranaty kolecko, jeste lepsi by bylo nejak vyrazneji barevny, zlaty, modry, ...

    A hodinky na 95% novy, chci se odmenit za urcity obchod, az bude vse hotovo a vyplaceno...
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    DRAK00LA: jaeger ve stejny skupine jako moje ullyse to je urazka .)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAK00LA: + na vrcholku pyramidy chybi maly hodinarsky domy typu Phillipe Dufour, FP Journe apod. Tady fakt jenom znamejsi znacky... Samozrejme se tim nejde orientovat nejak doslova a clovek se miuze hadat jestli je vejs Omega nebo Tag, ale ty zakladni levely jsou tam myslim celkem pekne.)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KAZAAM_32: Presne tak...

    Tady jeste pro inspiraci:



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam