• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    DEEBEEP: Kdyby prodavali za 200,- vrtitko, hned bych koupil :))
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Přátelé v prodejnáh Tchibo maj ve slevě celkem pěknou krabici na hodinky, chtěkj za ní 200 !!! Vypadá takhle :

    obrázek (5).JPG (1806812 B)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    WHITERABBIT: Pěkný, něco takovýho bych si taky pořídil
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    KALIBAN:
    mno... je k nim bilej kaučuk,jsou hezký,bez škrábanců,nový stojej cca 8 ja chci 4ku :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DEEBEEP: co to stoji? bily este nemam :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    a nebo klidně vyměnim,za nějaký potápky...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    jedny victorinoxy klidně prodámk,koupil jsem je ale nějak mi nesedli,oproti prvotmímu nadšení ,

    WHITERABBIT
    WHITERABBIT --- ---
    jinak celkove Victorinox imho hodne muziky za rozumny peniiiis, maj i pekne oblekovky.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    asi zdá bych řekl .)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    se mi to jenom zdá, nebo je ta luneta fakt vlevo nahoře tlustší než vpravo dole...??
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WHITERABBIT: zajímavá sekundovka ..
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    WHITERABBIT: super!!!
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WHITERABBIT
    WHITERABBIT --- ---
    na lítačku
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    KALIBAN: a je to!! díky moc! priste si prectu navod nejdriv, ale v krabici nebyl ;)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    DEEBEEP: muzes to nejak rozebrat?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    ROMMIE: jestli muzu poradit tak se na invicty vykasli,ja ted jedny mel a je to des a hruza...
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    Achjo...necekal jsem, ze objednat invicty 3332 bude tak tezky...uz treti eshop stornoval objednavku pro nedostupnost
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ROZCOS: vytahnes korunku do pozice 3... coz je hadam uplne ven... podrzis na dve sekundy oba cudliky... potom jednim hejbes tou rucickou, ktera je zrovna aktivni a druhym preskakujes na dalsi rucicku....

    http://www.wenger.ch/stuff/contentmgr/files/0/b28c6a2e2625c7fcd7b4b2da41723abc/download/instructions_booklet_99600_e1.pdf
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    jestli to teda nevyrabej v cine..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam