• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DRAGON: cive ted nevim....psal jsem že tachymetr je k hovnu a že ty v levou jsou přehlednější, tak nevim esli si pletu strany já nebo ty.-))

    oboje maj safír a jsou 100m water resist...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ale ja bych sel do nejakejch se safirem, bez toho uz si nikdy hodinky nekoupim, bez poradne odolnyho skla
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WOJTYLA: tak zrovna tachymetr fakt nikdy nepouzijes imho :)) to je prezitek z analogovy doby. Jestli jsou mensi, tak ok, tak vem ty vpravo, je fakt ze maj hezci cislice a rucicky maj taky prehlednejsi
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    WOJTYLA: vim, že 3 je limit, ale kdyby sis něco připlatil, tak můžeš mít třeba tohle: http://www.zbozi.cz/vyrobek/wenger-off-road-79304w/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    osobně se mi asi víc líbej ty v levo páč jsou taqkový "klasičtější" jak tvarem ručiček tak číslic...ale zas nemaj kompas a tachymetr je dost k hovnu:-))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DRAGON: ty v pravou jsou ve skutečnosti myslim menší vo pár milimetrů...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja se zas priklanim k tem vpravo, libi se mi vroubkovany ram, kompas, taky mam rad, kdyz je videt hned jen jedno cislo datumu, libi se mi ze jsou vetsi (Wojtyla je chlapak, takze se mu budou hodit vic), taky se mi libi, ze tam nejsou zbytecny picoviny (tri ciferniky navic atd, mam to radsi reseny velkejma rucickama...
    DOT
    DOT --- ---
    za me ty vlevo, prijdou mi na to co od nich chces vhodnejsi. "drsnejsi"
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    který z těhle dvou...nemužu se rozhodnout...

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DOT: lacroix je myslim velmi slušnej prumer švýcarskejch hodinek...Tag Heuer to nejni, ale vnímám je těsně pod....
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DOT: je to podle mě dost dobrá značka
    DOT
    DOT --- ---
    a kvalitou je na tom ta znack jak? neznam ji.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DOT: jee maurice lacroix dela taky carrery. Pekny :)
    DOT
    DOT --- ---
    kovovej tah se mi tak nelibi, dal bych na ne cernej kaucuk. Co me od nich trochu odrazuje je, ze prodejce pise titan ale vsude na netu ctu ocel. A dalsi vec je ze mi ten cifernik neprijde zrovna dvakrat prehlednej. jeste to zvazim.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DOT: osobně se mi nelíběj hodinky s kovovym páskem, ale to je osobní preference, jinak hodinky moc pěkný...za tu cenu tam dlouho nebudou...a koneckonců pokud te budpou srát tak je za podobnou cenu zase prodáš...
    DOT
    DOT --- ---
    Maurice Lacroix - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/50823-maurice-lacroix/

    mam do toho jit?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SHAMAN99: když jdu na houby a lezu postráních tak iphone nechávám doma, nebo ho mám v tašce...ale samozřejmě cokoliv kromě ručuček je na hodinkách jen hračka - nic víc...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SHAMAN99: ano, záleží co od toho kdo čeká. já bych si teda na hory nebo na kolo iphone nebral, páč bych se bál, že když zmoknu nebo hodím tlamu, tak bude po potvoře (nebo po šperku, jak chceš). a mnohem víc času trávím na kole nebo při aktivním pohybu než v obleku, kde by se mi ten šperk možná hodil. jinak samozřejmě i takový hodinky doma mám, ale poslední dobou už tak nějak jenom leží v šuplíku, bo já obleky nesnáším :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SHAMAN99: jasný no , on to má vyloženě fakt nahovno .. :)
    koupil sem si trasery z toho důvodu zas že je chci nosit kdykoli + aby vypadaly.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam