• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DOT: osobně se mi nelíběj hodinky s kovovym páskem, ale to je osobní preference, jinak hodinky moc pěkný...za tu cenu tam dlouho nebudou...a koneckonců pokud te budpou srát tak je za podobnou cenu zase prodáš...
    DOT
    DOT --- ---
    Maurice Lacroix - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/50823-maurice-lacroix/

    mam do toho jit?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SHAMAN99: když jdu na houby a lezu postráních tak iphone nechávám doma, nebo ho mám v tašce...ale samozřejmě cokoliv kromě ručuček je na hodinkách jen hračka - nic víc...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SHAMAN99: ano, záleží co od toho kdo čeká. já bych si teda na hory nebo na kolo iphone nebral, páč bych se bál, že když zmoknu nebo hodím tlamu, tak bude po potvoře (nebo po šperku, jak chceš). a mnohem víc času trávím na kole nebo při aktivním pohybu než v obleku, kde by se mi ten šperk možná hodil. jinak samozřejmě i takový hodinky doma mám, ale poslední dobou už tak nějak jenom leží v šuplíku, bo já obleky nesnáším :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SHAMAN99: jasný no , on to má vyloženě fakt nahovno .. :)
    koupil sem si trasery z toho důvodu zas že je chci nosit kdykoli + aby vypadaly.
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KEITHHSTER: asi zalezi na tom, co od toho kdo ceka :) ja beru hodinky jako sperk, nikoliv jako multifunkcni nastroj, na to mam iphone...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SHAMAN99: vysvětli to kamošoj co má suunta za 30skoro a uplne k hovnexu ))
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    nechapu moc lidi, kteri chteji hodinky s necim jinym nez je hodinova, minutova, vterinova rucicka a datumovka :)))
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    WOJTYLA: invicta russian diver...velky a odolny hodinky pro chlapa:)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    si přihoď
    [TIM-01/02] Zegarek Timex Expedition (Kompas, Termometr, Pływy, Data) [www.safetrade.pl] - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=L3GzQXIx7w8
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MADCAT: sem slepej kokot.-)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP: suunta pri trose stesti do 3ky koupíš...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    WOJTYLA: mimochodem rozměr pouzdra i ciferníku tam píšou, ne?

    Výsledek hledání hodinek: eHodinky.cz
    http://www.ehodinky.cz/hodinky-timex/expedition-e-instrument-i16803/hodinky-timex-expedition-e-instrument-t49819.html?search=48910&pos=19

    pouzdro 42 × 50 × 13 mm, ciferník 36 mm
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TWISTRABBIT: wengery koupí do 3.000,-? já bych to asi fakt vyřešil casiama, to bude na chalupaření jistota... akorát ručičkový s kompasem nevím nevím...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WOJTYLA: nevim měl jsem timexy a spokojenost ....
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    WOJTYLA: zkus nějaký wengery....
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOMMY_: kdybych chtěl dražší hodinky nekoukal bych se po Timexech a prostě si je koupil...

    je vážně tak těžký odpovědět na co se ptám?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    jo., sorry...ja jen videl ty pekla a cenu :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMMY_: mu nabizis uplne jinej typ hodinek...

    WOJTYLA: pred spoustou let sem mel Timexy a byly naprosto luxusni, delal sem s nima fakt vsechno a nikdy se s nima nic nestalo, dokonce sem se s nima asi trikrat vysekal na kole a pohoda. Ale slysel sem, ze se strasne zhorsili, nevim co je na tom pravdy, mozna si to pletu a jenom sem to cetl tady v klubu, uz si fakt nepamatuju. Sel bych asi do jinejch, pokud by ti nevadily rusky vyrobci, tak ti maji hodne podobnych modelu a jsou kvalitni.

    tyhle sem mel, mimo kolekci shenmue.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam